Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 2-3 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Krby a kamna

Krby a kamna jsou oblíbené nejen pro účinné vytápění, ale také mohou příjemně ovlivnit a oživit vzhled celé místnosti. Pořízením krbových kamen, kachlových kamen nebo krbové vložky, ve kterých se topí tuhými palivy, ušetříte v dnešní době spoustu peněz. Navíc mají mnohem vyšší účinnost a tím pádem menší spotřebu paliva. Pozadu nezůstává, dnes už poměrně běžná vlastnost, kterou je šetrnost k životnímu prostředí. K topení slouží nejčastěji dřevo a pelety. Existují i krby a kamna na biolíh, plyn nebo na elektřinu. Dále se liší podle toho, zda mají nebo nemají teplovodní výměník. 

V našem e-shopu se specializujeme na krbové vložky, kachlová a krbová kamna. Vše ve 2 variantách: teplovodní s výměníkem a teplovzdušná bez výměníku. Máme také kamna a krbové vložky na pelety, na biolíh, plyn, elektriku. Do tohoto odvětví se mohou zařadit i sporáky na tuhá paliva a samozřejmě nepostradatelné doplňky a příslušenství. Dále máme krbové obestavby příslušenství pro stavbu krbu.

Naleznete u nás ty nejkvalitnější výrobky od léty prověřených výrobců ABX, KRATKI, HS FLAMINGOEDILKAMIN, HAAS + SOHN, LECHMA, NORDICA a další.

Pokud zamýšlíte nákup krbu nebo kamen do Vašeho domu, bytu či chalupy, jste tu tedy správně! S prodejem máme dlouholeté zkušenosti. Rádi Vám poradíme a odpovíme na případné dotazy. Nečekejte tedy, až Vám zima zaklepe na dveře a objednejte si kamna přesně podle Vašich představ už teď. Z široké a pestré nabídky za skvělé ceny si jistě vyberete.

Zobrazit více >>>
ABX
LECHMA
EDILKAMIN
KRATKI

Cena

1200 78000

Výrobci

Výkon vzduch

 

Teplovodní výměník

 

Max. délka paliva

 

Průměr kouřovodu

 

Externí přívod vzduchu

 

Účinnost

 

Typ paliva

 

Vývod kouřovodu

   

Oplach skla

 

Kategorie zboží