Krby a kamna

Krby a kamna jsou oblíbené nejen pro účinné vytápění, ale také mohou příjemně ovlivnit a oživit vzhled celé místnosti. Pořízením krbových kamen, kachlových kamen nebo krbové vložky, ve kterých se topí tuhými palivy, ušetříte v dnešní době spoustu peněz. Navíc mají mnohem vyšší účinnost a tím pádem menší spotřebu paliva. Pozadu nezůstává, dnes už poměrně běžná vlastnost, kterou je šetrnost k životnímu prostředí. K topení slouží nejčastěji dřevo a pelety. Existují i krby a kamna na biolíh, plyn nebo na elektřinu. Dále se liší podle toho, zda mají nebo nemají teplovodní výměník. 

V našem e-shopu se specializujeme na krbové vložky, kachlová a krbová kamna. Vše ve 2 variantách: teplovodní s výměníkem a teplovzdušná bez výměníku. Máme také kamna a krbové vložky na pelety, na biolíh, plyn, elektriku. Do tohoto odvětví se mohou zařadit i sporáky na tuhá paliva a samozřejmě nepostradatelné doplňky a příslušenství. Dále máme krbové obestavby příslušenství pro stavbu krbu.

Naleznete u nás ty nejkvalitnější výrobky od léty prověřených výrobců ABX, KRATKI, HS FLAMINGOEDILKAMIN, HAAS + SOHN, LECHMA, NORDICA a další.

Pokud zamýšlíte nákup krbu nebo kamen do Vašeho domu, bytu či chalupy, jste tu tedy správně! S prodejem máme dlouholeté zkušenosti. Rádi Vám poradíme a odpovíme na případné dotazy. Nečekejte tedy, až Vám zima zaklepe na dveře a objednejte si kamna přesně podle Vašich představ už teď. Z široké a pestré nabídky za skvělé ceny si jistě vyberete.

Zobrazit více >>>
KRATKI
LECHMA
EDILKAMIN
HAAS+SOHN
JOTUL

Cena

700 78000

Výrobci

Vytápěný prostor

 

Výkon vzduch

   

Teplovodní výměník

 

Max. délka paliva

   

Průměr kouřovodu

   

Externí přívod vzduchu

 

Účinnost

   

Typ paliva

 

Vývod kouřovodu

   

Oplach skla

   

Šířka

 

Hloubka

 

Výška

 

Objem

 

Barva

 

Kategorie zboží