SLOKOV, a.s.

Slokov je český výrobce kotlů s více než 50 - letou tradicí.Společnost Slokov a.s. je tradiční český výrobce kotlů s více než padesátiletou tradicí

Firma Slokov vznikla v roce 1995 a zabývala se prodejem topenářských výrobků. V dalších letech firma převzala i výrobu teplovodních kotlů a v této výrobě pokračuje i v současnosti.

V naší nabídce najdete široký sortiment kotlů jako jsou teplovodní kotle na uhlí VARIANT SL, teplovodní kotle na dřevo VARIANT SL D, automatické kotle na pelety a uhlí VARIANT SL A, elektro kotle SL ELEKTRO a krbová kamna s výměníkem VARIANT SL LUX.

Teplovodní kotle VARIANT SL jsou určeny pro spalování tuhých paliv například dřeva a uhlí. Tyto kotle jsou nejrozšířenější pro vytápění bytu, domu, chaty, chalupy, ale i veřejné budovy a kanceláře. Teplovodní kotle Slokov svým provedením a kvalitou splňují vysoké nároky svých zákazníků a také díky svým výhodám jako je například vysoká účinost, kvalita, jednoduchost, velký obsah násypky, stáložárnost, nenáročnost obsluhy, snadné a bezprašné čištění a jednoduchý roštový systém.

Zobrazit více >>>