Bazénová filtrace

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Bazénová filtrace

Každý bazén potřebuje pro udržování čistoty kvalitní filtraci. Která ho zbaví všech pevných nečistot. Kartušová filtrace je vhodná pro menší bazény do velikosti 8 m3. Dalšími výhodami jsou nižší pořizovací náklady a energetická náročnost. Je však potřeba po opotřebování filtru. Zařídit jeho výměnu. Pro větší bazény tu máme pískové filtrace. Ta přináší minimální náročnost na údržbu, lze k ní připojit další příslušenství a je levnější na provoz. Ušetříte díky menší spotřebě bazénové chemie. Výměna pískové náplně se doporučuje jednou za 2 až 3 roky. Nakonec zde najdete příslušenství a písek k filtracím.

Z výrobců se specializujeme především na ty, které jsou nejen léty, ale také zákazníky ověřeny. Mezi takové výrobce řadíme například INTEX a nebo populární MARIMEX. Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme i s výběrem té pravé filtrace, podle Vašich požadavků. U nás najdete to nejkvalitnější zboží za bezkonkurenční ceny! Většinu zboží držíme skladem, tak ho co nejrychleji doručíme k Vám domů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.