Bazény a vodní sporty

Bazény v dnešní době už nejsou jen záležitostí bohatých lidí. Může si ho dovolit téměř každý. Je snad něco lepšího, než si v horkém letním dni vlézt do bazénu a příjemně se osvěžit? Nebo si zaplavat, zahrát nějakou vodní hru či jen tak relaxovat? Bazén se pomalu stává naprosto běžnou součástí každé zahrady. Konstrukce bazénů jsou tak lehce sestavitelné, že není člověk, který by ho nezvlád postavit. Všechny bazény jsou vysoce odolné, kvalitní, mají dlouhou životnost a hlavně jsou bezpečné.

Zde si v našem sortimentu můžete vybrat z pestré a obsáhlé nabídky nadzemních bazénů a bazénů pro děti. Máme samozřejmě také velký výběr příslušenství, kam řadíme bazénovou chemii, bazénové vysavače, plachty, filtrace, schůdky. Pak zde jsou doplňky jako například nafukovací křesla a lehátka. Nezapomínáme ani na oblíbené a praktické solární systémy. Naše nabídka je tak široká, že si zde vybere opravdu každý.

Kromě bazénů se zabýváme také infrasaunami a běžnými saunami. Sauna i infrasauna se může stát místem, kam chodíte relaxovat a odpočívat, ale současně může být lékařem a vyřešit Vám některé zdravotní problémy. A jaký je vlastně rozdíl mezi saunou a infrasaunou? Infrasauna využívá, jak už název napovídá, infračerveného záření pro přímo prohřívá lidské tkáně až do hloubky 4 cm. Zatímco běžná sauna funguje tak, že kamna nepřímo ohřívají vzduch, který ohřeje pokožku a až pak se prohřeje tělo.

Nečekejte a vyberte si u nás z opravdu nepřeberného množství bazénů, saun a příslušenství. Vše nabízíme jen od těch nejlepších a léty ověřených výrobců, mezi které patří MARIMEX, INTEX, GARDENA, SAPHO a další. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže. Velkou část zboží vedeme skladem, takže Vám ho rychle doručíme. Navíc zde najdete výrobky za bezkonkurenční ceny! Ideální vysněný bazén u nás čeká na každého!

Zobrazit více >>>
INTEX
MARIMEX
STEINBACH
VETRO-PLUS
SPORTWELL