Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Bazény a vodní sporty

Bazény v dnešní době už nejsou jen záležitostí bohatých lidí. Může si ho dovolit téměř každý. Je snad něco lepšího, než si v horkém letním dni vlézt do bazénu a příjemně se osvěžit? Nebo si zaplavat, zahrát nějakou vodní hru či jen tak relaxovat? Bazén se pomalu stává naprosto běžnou součástí každé zahrady. Konstrukce bazénů jsou tak lehce sestavitelné, že není člověk, který by ho nezvlád postavit. Všechny bazény jsou vysoce odolné, kvalitní, mají dlouhou životnost a hlavně jsou bezpečné.

Zde si v našem sortimentu můžete vybrat z pestré a obsáhlé nabídky nadzemních bazénů s konstrukcí, nafukovacích a bazénů pro děti. Pro méně zkušené plavce a děti v nabídce máme plavecké pomůcky a vodní hračky. Pro milovníky masáží a relaxace tu máme vířivky, které Vám to přinesou obojí a to v kteroukoliv roční dobu. Nabízíme samozřejmě také velký výběr příslušenství, kam řadíme bazénovou chemii, bazénové čističe, krycí plachty, filtrace, solinátory, schůdky. Pak zde jsou doplňky jako například nafukovací křesla, lehátka a chladící boxy na studené nápoje. Nezapomínáme ani na oblíbený a praktický solární ohřev bazénu, solární sprchy a solární plachty. Naše nabídka je tak široká, že si zde vybere opravdu každý.

Nečekejte a vyberte si u nás z opravdu nepřeberného množství bazénů, vířivek a příslušenství. Vše nabízíme jen od těch nejlepších a léty ověřených výrobců, mezi které patří MARIMEX, INTEX, STEINBACH, VODNÁŘ a dalších. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže. Velkou část zboží vedeme skladem, takže Vám ho rychle doručíme. Navíc zde najdete výrobky za bezkonkurenční ceny! Ideální vysněný bazén u nás čeká na každého!

Zobrazit více >>>
INTEX
STEINBACH
SPORTWELL
ELEKTROBOCK
GARDENA

Cena

0 49200

Výrobci

Další

Výška bazénu

Další                                  

Bazén

     

Tvar bazénu

       

Průměr bazénu

Další                                                                

Filtrace pro bazény do (m3)

       

Průtok vody filtrací (m3/hod)

     

Typ

   

Rozměr plachty

Další                        

Výška

   

Šířka

   

Délka

   

Počet osob

 

Samonafukovací

   

Barva

         

Hmotnost

Další                  

Délka

     

Výška

     

Velikost

   

Objem

Další                  

Barva

Další                                                  

Zdroj napájení

     

Průměr

     

Max. nosnost

 

Tvar

   

Průměr

Další                  

Délka

         

Nosnost

       

Varianta

Další                      

Rozměr

 

Počet osob

     

Velikost

   

Výkon