Odtokové žlaby a podlahové vpusti

RAVAK
ALCAPLAST
GEBERIT
SAPHO
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Odtokové žlaby a podlahové vpusti

 

V odtokových žlábech a podlahových vpustích naleznete odtokové žlaby do koupelen, sprchových vaniček, ale i veřejných sprchovacích prostor. Žlaby se vyrábějí v různých velikostech.

Do svého sprchového koutu můžete na zem instalovat sprchový žlab místo použití vaničky. Získáte tím neomezeně velký prostor na sprchový kout, můžete použít podlahové topení po celé místnosti a nebo můžete přejít bez problémů z koutu na suchou zem. Navíc se odtokový žlab i snadněji udržuje. Nabízíme celou řadu líniových žlabu do prostoru, ke stěně a rohu. Žlaby pro zabudování do stěny, ke stěne s roštem, bez roštu. Dále tu máme žlaby s roštem do prostoru, obklad, bez příruby nebo rohové. Do žlábku si můžete pořídit osvětlení, díky kterému získá vaše místnost úplně jiný rozměr. Samozřejmě nabízíme i rošty rohové, čtvercove, kulaté, přelivové a podlahové vpustě s mřížkami.

Setkáte se u nás jen s těmi nejlepšími značkami jako je ALCAPLAST, ACO, RAVAK, CHUDĚJ a další. V případě, že si budete potřebovat radu nebo pomoc, kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí a odpoví na Vaše dotazy. Ať si u nás vyberete cokoli, můžete si být jisti kvalitou provedení a nejlepší cenou na trhu!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.