Koupelnové radiátory

NOVASERVIS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Koupelnové radiátory

Koupelnové radiátory (topné žebříky) předních výrobců KORADOP.M.H.ISANKERMISAPHONOVASERVIS aj. Většinou jsou vyrobeny z ocelových profilů různého průměru, liší se výkony i cenou. Kromě bílých a nerezových naleznete i barevné žebříky nebo topné paravany s motivy. Koupelnové radiátory se dále dělí na teplovodní vytápěníkombinované vytápění a čistě elektrický provozTeplovodní vytápění bude radiátor připojen na teplovodní soustavu. Při kombinovaném vytápění bude radiátor v topné sezóně vytápěn teplovodní soustavou a mimo topnou sezónu elektrickou topnou tyči, vestavěnou při instalaci do radiátoru. Elektrické radiátory jsou výrobcem dodávány včetně elektrické topné tyče, naplněné topným médiem a s kabelem se zástrčkou pro připojení do elektrické sítě.

Využijte naší šírokou a pestrou nabídku kvalitních výrobků za dostupné ceny! Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem, tak Vám rád poradí náš odborný personál.

© 2004 - 2022 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.