Krbové vložky

ESBE
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Krbové vložky

Krbové vložky se používají do zděného krbu. Výhodou krbu je možnost rozvodu teplého vzduchu do okolních místností a v případě použití akumulačního materiálu také neobvykle dlouhá doba sálání. V nabídce máme výrobce HAAS+SOHN, ABX a nebo třeba EDILKAMIN. Ocelové krbové vložky mají tu výhod, že jsou šetrné a mají nižší povrchové teploty, než krbová vložka z litiny. Jejich živtnost je ale srovnatelná. Teplo z krbových vložek je lépe akumuluje díky šamotové vyzdívce, která zároveň zajišťuje stabilnější teploty v místnosti.

Výhodou krbových vložek je, že se z nich světlo dostane širokého prostoru. Jednoplášťové krbové vložky navíc nepotřebují ventilátor, prtože se nepřehřívají, akumulují teplo a ohřívají i prostor mezi vložkou a obezdívkou. Všechny námi nabízené krbové vložky splňují ty nejpřísnější požadavky a jsou tedy bezpečné, nezávadné a spolehlivé.

Stejně jako u krbových kamen, se i krbové vložky dělí na teplovodní a teplovzdušné. Ty u nás najdete ve speciálních kategoriích. Nabízíme k nim samozřejmě také nezbytné příslušenství.

V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, náš odbroně vyškolený personál Vám rád poradí. Stačí když nás kontaktujete! Vyberte si ještě dnes svou vysněnou krbovou vložku a užívejte si romantiku s pohledem na praskající oheň. U nás nakoupíte za ty nejlepší ceny na trhu!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.