Krbová kamna

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Krbová kamna

Moderní krbová kamna jsou nejen vkusná, takže ozdobí každý interiér, ale i velmi užitečná. Nabízejí široký rozsah tepelného výkonu a můžete je použít k vytápění nebo temperování celých rodinných domů, chat, chalup i třeba zimních zahrad. Splňte si s námi sen mít v obývacím pokoji krb. Užívejte si pak dlouhé zimní večery doma, u romanticky praskajícího dřeva!

Krbová kamna hravě zvládnou vytopit celý dům, byt nebo chalupu. Není však ale problém, využívat je na vytopení určitých místností. Co takhle zatopit jen příležitosně, když přijde návšteva? Vytvoříte tím jedinečně příjemnou atmosféru a všichni se jistě budou cítit pohodlně.

Stejně jako ostatní kamna je dělíme na teplovodní, teplovzdušná a nabízíme k nim určené příslušenství. O krbová kamna přesně podle Vaich představ se postarají výrobci ABX, EDILKAMIN, HAAS + SOHN a spousta dalších. U všech námi nabízených krbových kamen si můžete být jisti jejich kvalitou, bezpečností a spolehlivostí. Nabízíme je v široké cenové relaci, takže nikdo nebude mít problém si vybrat. Pokud budete mít zájem, náš odborný personál Vám poradí s výběrem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.