Koupelna a sanita

Krásné i praktické

Právě takové mají být moderní součásti nové koupelny. Trendem posledních let je integrovat nové, vyspělé technologie do slušivého designu a tak se v nabídce oblíbených značek jako RAVAK, GROHE, HANSGROHE nebo třeba JIKA a KLUDI stále více setkáváme se spojením opravdu kvalitních produktů a designových řad, ve kterých spojují do jednotného stylu baterie, sprchy a jejich vaničky, vany, wc a dokonce i obklady koupelen a toalet.

Široká nabídka - záruka spokojenosti

Vybavit koupelnu či WC není jednoduchý úkol a každý by jej rád obstaral rychle a bez starostí. Bohužel se však při nákupu tak důležitých součástí koupelen jako jsou vany, sprchové vaničky nebo zástěny často vyskytne porblém s instalačním materiálem a doplňkovými součástmi, o kterých zákazník neví, ale v okamžiku montáže nutně potřebuje. Často tak bývá rozčarován, zklamán a na poslední chvíli musí shánět speciální těsnění, čílka nebo vanové nožky. 

U nás na všechny tyto problémy včas myslíme a zákazníkovi v našem shopu logicky doporučujeme nákup dalších komponentů souvisejících s daným zbožím. Proto u nás nakoupíte rychle, kompletně a po doručení zboží Vám nic nebrání pustit se do realizace.

Rádi poradíme

Využijte naše letité zkušenosti a znalost všech nabízených produktů. Naši obchodníci i technici jsou připraveni Vám zodpovědět případné dotazy a pomoci s výběrem vhodného sanitárního vybavení pro toalety i koupelny a to od trubek až po doplňky van, sprch nebo drobnosti do každé koupelny. Dokážeme pro Vás najít vždy vhodné a rychlé řešení.

Zobrazit více >>>
INTEDOOR
SAPHO
NOVASERVIS
LAUFEN
RAVAK