Dřezové baterie

FRANKE
ALVEUS
BLANCO
CLAGE
NOVASERVIS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Dřezové baterie

Dřezové baterie pro každý účel

Když si spotřebitelé chtějí koupit dřezovou baterii, mají neomezený výběr produktů s širokou škálou designů a možností provedení. Při rozhodování je proto důležité vzít v úvahu řadu faktorů. Týká se to například rozsahu funkcí jednotlivých dřezových baterií, cen, barev a samozřejmě celkové kvality.

K tomu je třeba připočíst specifické podmínky vaší vlastní kuchyně. Je třeba vzít v úvahu například nástěnné skříňky nebo okenní křídla, což hraje roli při navrhování možných dřezových baterií. Vše záleží na nejrůznějších požadavcích a celkové koncepci, do které příslušná baterie má zapadá.

Jaké dřezové baterie existují?

Pro předběžný výběr nejprve zvažte, jaké funkce musí požadovaná dřezové baterie plnit. K tomu můžete použít funkci filtru, která zobrazí a skryje příslušné varianty:

Dřezové baterie s výsuvnou koncovkou jsou v současné době velmi oblíbené, protože do jisté míry rozšiřují rozsah působení. Díky delšímu dosahu můžete například plnit nádoby, aniž byste je museli držet ve dřezu pod kohoutkem. To je výhoda zejména u velkých hrnců a menších dřezů. Obecně lze tímto způsobem cíleně distribuovat proud vody.

DŘEZOVÉ baterie s výsuvnou sprškou jsou ještě flexibilnější než výše popsaná kategorie. Velký proud vody z baterie je totiž ideální například pro mytí ovoce a zeleniny. Díky němu je také mytí nádobí, hrnců a pánví ještě rychlejší a snazší.

Dřezové baterie bez sprchy jsou známé jako pevné výtokové baterie, a jsou tedy klasickou verzí dřezových baterií. Pokud si výše uvedené funkce nepřejete, v nabídce stále najdete praktické varianty, které lze otáčet a spouštět nebo které jsou umístěny obzvlášť vysoko, což i tak nabízí flexibilitu a výhody při každodenním používání.

Dřezové baterie s osvětlením LED jsou další možností, kterou naleznete v různých podkategoriích. LED osvětlení na vodní trysce má jak estetický, tak praktický význam z hlediska lepší viditelnosti. To druhé se hodí například v případě, že je vaše dřezové zařízení umístěno ve tmavém prostoru.

Beztlaké baterie jsou nezbytné v situacích, kde máte v kuchyni pouze jeden přívod vody, a to studenou vodu. V takových případech je zapotřebí určitá forma bojleru, i speciální zásobník a nízkotlaková baterii, aby bylo možné vodu ohřát a využívat ji správně.

Kteří výrobci dřezových baterií existují?

Další možností výběru nebo filtrování je třídění podle konkrétních výrobců. Tato možnost se hodí zejména, pokud už máte v kuchyni některé aplikace od určitého výrobce nebo s ním máte zkušenosti. Mezi některé známé značky patří:

  • Franke
  • Blanco
  • Alveus
  • Clage
  • Ferro
  • Roca

Jedná se o renomované výrobce, kteří se vyznačují vysokou kvalitou svých výrobků. Pokud tedy nemáte konkrétní preference ohledně značky, rozhodně je dobré zvážit některý z těchto názvů.

Barva dřezových baterie

Co se týče barvy dřezové baterie, je to další kritérium, které byste měli zvážit kromě funkčnosti a celkové kvality. Mějte na paměti, že když si vybíráte dřezovou baterii, chcete, aby ladila s ostatním vybavením vaší kuchyně a vytvořila harmonický vzhled.

Náš e-shop nabízí širokou paletu barev, která splní nejrůznější požadavky. Klasické nerezové a chromové varianty jsou standardem, ale také bílé a černé dřezové baterie jsou oblíbené a často vhodné. Máme také specializované odstíny, jako je béžová nebo antracitová, a dokonce i dřezové baterie s pozlaceným vzhledem.

Dřezové baterie levně na Kamody.cz

Nakupovat levné dřezové baterie online na Kamody.cz je snadné a pohodlné. Máme funkci nastavení různých filtrů, podrobné popisy produktů a možnosti srovnání produktů, které vám pomohou učinit správné rozhodnutí. Můžete také zohlednit váš rozpočet tím, že si nastavíte maximální cenu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.