Kotle na tuhá paliva

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Kotle na tuhá paliva

Kategorie zaměřená na kotle na tuhá paliva. Obliba kotlů na tuhá paliva v dnešní době opět vzkvétá a to hlavně díky cenám paliv a energií. Rozdělujeme je na automatické kotle a kotle s ručním podáváním. Liší se také druhem paliva, na které jsou určené. Automatické kotle dále dělíme podle spalovaní na uhlí + dřevo, uhlí, pelety a biomasu. Kotle s ručním podáváním na uhlí, uhlí + dřevo, dřevo + brikety a zplyňovací. Kotle na tuhá paliva jsou bezpečným a spolehlivým řešením, jak vytopit byt či celý rodinný dům. Nezapomeňme ještě na další příslušenství ke kotlům, které jsou zásobníky na pelety, dopravníky, odpopelňovací zařízení a sety pro přestavbu kotle.

V našem sortimentu najdete jen to nejkvalitnější, co na trhu můžete najít. Jsme odborníci na výrobky od značek ATMOS, BENEKOV, TEKLA, ROJEK, TOPMAX a nebo například DAKON a další. Máme opravdu široký a pestrý sortiment, ve kterém si díky bezkonkurenčním cenám vybere každý. Pokud budete mít zájem, rádi Vám pomůžeme s výběrem toho, co právě potřebujete. Stačí, když nás budete kontaktovat na telefonu či e-mailu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.