Hnojiva a postřiky

GARDENA
GÜDE
MAKITA
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Hnojiva a postřiky

Hnojiva jsou velice důležité látky, které dodávají rostlinám i půdě nezbytné zakládní živiny (dusík, fosfor, draslík). Nabízíme několik druhů hnojiv. Mezi ty nejčastější pratří hnojiva granulovaná, vodorozpustná, kapalná a hnojiva v tyčinkách. Dále máme různé druhy prostředků proti mechu, krtkům a urychlovače kompostu. Najdete u nás také postřiky, jedy a ochranu před škůdci, které úzce souvisí s pěstováním rostlin. Rozmetače a posypové vozíky i postřikovače a rozprašovače. Rozmetač Gardena Vám zaručí rovnoměrné rozmetání hnojiva i osiva. V zimním období jej můžete použít i na rozmetání soli na Vašem chodníku.

Od známých a předních výrobců jako je FORESTINA, AGROBIO, SUBSTRAL, KWAZAR, GARDENA a dalších. Vám poskytujeme široký výběr ve všech nabízených kategoriích. Náš odborný personál Vám rád odpoví na dotazy a pomůže s výběrem. Neváhejte tedy a vyberte si z pohodlí domova to, co právě potřebujete! Najdete zde jen ty nejkvalitnější výrobky za bezkonkurenční ceny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.