Směšovací ventily a servopohony

ESBE
HEIMEIER
ELEKTROBOCK
HERZ
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Směšovací ventily a servopohony

Náš sortiment zahrnuje směšovací ventily a servopohony. Směšovací ventily slouží k regulaci topných a chladicích systémů s kapalnými médii, např. radiátorové vytápění, podlahové vytápění, chladicí systémy. Je důležité se ujistit, jestli požadavky provozního tlaku a netěsnosti korespondují s údaji k dané množině ventilů. Servopohony jsou určeny k motorizování otočných směšovacích ventilů dimenzí DN 15-50. Dalším sortimentem v kategorii jsou plnící ventily, plnící jednotky a řídící jednotky.

V našem sortimentu najdete kvalitní směšovací ventily a servopohony od výrobců ESBE, HERZ, HEIMEIER a dalších. Pokud si nebudete jistí jaké si vybrat, stačí když nás kontaktujete. Máme personál s bohatými odbornými zkušenostmi, který Vám ochotně poradí. Neváhejte tedy a vyberte si z pohodlí domova to, co právě potřebujete! Najdete zde jen ty nejkvalitnější výrobky za bezkonkurenční ceny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.