Bezdrátové termostaty

ELEKTROBOCK
AURATON
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Bezdrátové termostaty

Bezdrátová varianta termostatů umožňuje snadnou a rychlou instalaci, odpadá tak pracná a zdlouhavá instalace vedení mezi termostatem a kotlem s průchodem přes podlaží. Výhodou bezdrátových termostatů je, že se snadno dají přemístit. Stačí přemístit vysílací část do jiné místnosti a zajistíte tak spolehlivé vytopení i jiného prostoru. Tyto termostaty se skládají ze dvou částí. Mají ovládací část a příjmač zapojený do kotle. Další komunikace je pak bezdrátově, vzduchem.

V našem sortimentu máme jen kvalitní výrobky s dlouhou životností. Všechny jsou navíc i spolehlivé. Z výrobců nabízíme AURATON, DANFOSS, ELEKTROBOCK a další. Všechno to jsou léty i zákazníky prověřené značky, které Vás jistě nezklamou. Pokud budete mít zájem, rádi Vám poradíme a pomůžeme. Stačí si jen vybrat z pohodlí domova zboží za ceny, které jinde nenajdete!

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.