Podlahové topení

HEIMEIER
HERZ
DANFOSS
KERMI
HAKL
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Podlahové topení

Podlahové vytápění je založeno na topných rohožích s jednovodičovým kabelem, nebo topné kabely pro zalití do vyrovnávací hmoty, nebo flexilepidla pod podlahovou krytinou. Naleznete v mnoha velikostech. Naleznete zde také regulační techniku pro podlahové vytápění jako jsou armatury, termostaty, tvarovky a rozdělovače. Dále nabízíme podlahové trubky a systémové desky. Ještě nezapomeňme na skříně pro rozdělovače a plastifikátory.

Podlahové topení má kořeny již ve starém Římě. A důvody, proč se i tehdy podlahové vytápění využívalo, jsou stejné jako dnes. Je to hlavně kvůli tomu, že je to pohodlný a komfortní způsob, jak vytopit byt či dům. Je to také ekonomický výhodné, protože podlahové topení nespotřebuje tolik energie. A to je díky tomu, že topení je po velké ploše a stačí, když se topení vyhřeje na teplotu jen o něco vyšší než je požadovaný komfort. Teplo, které podlahové topení vydává, se nazývá sálavé. A narozdíl o vzdušného tepla umí mnohem rychleji vyhřát místnost.

Dnes už není pravdou, že si podlahového topení může dovolit jen někdo. Stalo se naprosto běžnou součástí domácností. Specializujeme se především na výrobce DANFOSS, HERZ, NOVASERVIS, KERMI a další. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem toho pravého topení, rádi Vám poradíme! Neváhejte tedy a vyberte si z pohodlí domova to, co právě potřebujete. Najdete zde jen ty nejkvalitnější výrobky za bezkonkurenční ceny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.