Průtokové ohřívače vody elektrické

CLAGE
HAKL
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Průtokové ohřívače vody elektrické

Průtokové ohřívače vody od výrobců CLAGE, JUNKERS nebo STIEBEL ELTRON aj. Od těchto zkušených výrobců zde pořídíte průtokové ohřívače vysoké kvality.

Průtokový ohřívač Vám snadno a rychle zajistí teplou vodu. Využít je můžete v kuchyni, prádelně nebo i v koupelně. Zkrátka všude, kde je potřeba teplá voda. Vyrábí se v několika provedeních. Rozlišujeme ohřívače hydraulicky a elektronicky řízené. Existují i průtokové ohřívače, které jsou zcela regulované elektronicky. Určené jsou jak pro měkkou vodu, tak i pro tvrdou. Výhodou těchto ohřívačů je jednoznačně to, že šetří energii, mají dlouhou životnost a jsou spolehlivé.

Na našem e-shopu pracují zkušení odborníci, kteří Vám rádi pomohou s výběrem a odpoví na případné dotazy. Stačí nás kontaktovat! Vyberte si nový průtokový ohřívač za ceny, které jinde nenajdete!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.