Elektrotermické pohony a termopohony

HEIMEIER
DANFOSS
HERZ
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Elektrotermické pohony a termopohony

Elektrotermické pohony a termopohony od renomovaných výrobců, kteří se na tento sortiment zaměřují. Mezi takové patří zejména HEIMEIERHERZ a DANFOSS a další. Máme pestrý sortiment, ve kterém si díky široké cenové relaci vybere každý!

Elektrotermické pohony a termopohony jsou určené speciálně pro ovládání ventilů u radiátorů. Vyrábí se v několika provedeních a hodí se, podle vlastností, pro všechny druhy ventilů. Rozlišujeme dvoupolohové provedení, kde jsou vyznačeny polohy ON a OFF a druhé provedení je proporcionální. K ventilu se upevňují pomocí redukce, která má nastavitelnou výšku. Regulují se díky nim ventily topení podlahového, radiátorového a i konvektorového. Termopohony lze využít v chladících systémech a zároveň i ve vytápěcích.

V našem sortimentu je spousta kvalitních produktů, mezi kterými najdete také adaptéry a nebo konektory pro elektrotermické pohony a termopohony. V případě, že budete potřebovat pomoci s výběrem, kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.