Organizéry, kufry, boxy na nářadí

MAKITA
BOSCH PROFESSIONAL
KETER
DEWALT
BOSCH
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Organizéry, kufry, boxy na nářadí

Kufry na nářadí pro bezpečné skladování a snadný transport

Kufry na nářadí jsou nepostradatelným pomocníkem nejen každého řemeslníka, ale i mnoha domácích kutilů. Vhod přijdou zejména těm, kteří potřebují větší množství nářadí často převážet.

Proč používat kufry na nářadí?

Důvodů, proč si pořídit kufřík na nářadí, je mnoho. K těm nejdůležitějším patří možnost nářadí snadno a bezpečně převážet.

Když máte své profesionální či hobby nářadí trvalé umístěné v kufru, můžete kdykoliv kufřík zavřít a rychle se přemístit jinam. To ocení zejména řemeslníci, kteří svou práci vykonávají přímo u klientů. Nosit nářadí v rukou, batohu či jakkoli jinak zkrátka nedává smysl. Kufr na nářadí je správnou volbou.

Kromě toho, že s kufrem je převoz rychlejší a bezpečnější, navíc vypadá řemeslník mnohem profesionálněji. Ve srovnání s tím, kdy byste přijeli za zákazníkem s igelitovou taškou, ve které budete mít nářadí chaoticky naházené, zanecháte mnohem lepší dojem.

Kufry na nářadí také zvyšují bezpečnost práce. Představte si například staveniště, na kterém se o nářadí dělí hned několik dělníků. Kdyby se nářadí jen tak povalovalo po staveništi, hrozí nejen riziko ztráty, ale často i poranění. Na ostré vrtáky, pilky či nože například může někdo šlápnout, případně na nich podklouznout. Zdánlivě nevinný nepořádek tak může způsobit značné problémy.

Jak vybrat správný kufr na nářadí

Při výběru kufříku na nářadí se musíte zaměřit na několik důležitých parametrů. Které to jsou?

Velikost a kapacita kufru

Patrně nejzásadnějším parametrem je velikost, a tedy i kapacita kufru. Ta se odvíjí od toho, kolik jednotlivých nástrojů vlastně máte a jak jsou veliké. Je pravděpodobné, že jejich počet poroste, proto si pořiďte kufřík o něco větší, než aktuálně potřebujete. Je zřejmé, že organizér na šroubky bude výrazně menší než například bedna na zahradní nářadí.

Vnitřní uspořádání kufru

Kufry na nářadí zpravidla umožňují nářadí nejen skladovat a přenášet, ale také jej uvnitř přehledně zorganizovat. Jednotlivé modely ale mohou být určeny pro různé nářadí. Proto si dobře prohlédněte také vnitřek každého kufříku, jehož koupit zvažujete. Na šroubky a hmoždinky vám bude stačit malý organizér, na ruční nářadí dobře přenosný kufřík. Na vrtačky či aku nářadí se může hodit pohodlná taška.

Typ zavírání kufru

Důležité je také to, jakým způsobem se kufr uzavírá. Existují totiž kufry se zámkem nebo s odolností vůči vodě a prachu – to se může hodit nejen pro elektrické nářadí.

Další užitečné vychytávky

Pamatujte i na pohodlí. Některé kufry se díky pohodlnému madlu snáze přenášejí, praktický je i pojízdný kufr na nářadí s kolečky, který dle potřeby snadno o pár metrů posunete.

Nabídka kufříků na nářadí na KAMODY

Širokou nabídku kufrů na nářadí najdete v internetovém obchodě KAMODY.cz. Ze kterých značek můžete například vybírat?

Stanley – Stylové žluto-černé organizéry na šroubky, opasky na nářadí, snadno přenosné boxy i velké pojízdné organizéry o velké kapacitě. Skvělý poměr cena/výkon.

Makita – Všem kutilům i profesionálům dobře známé jméno. Hledáte-li kvalitu bez kompromisů, Makita je vhodnou volbou. Na KAMODY najdete spoustu produktů od organizérů přes tašky až po větší kufry. 

BOSCH – Další všem dobře známá značka, která je zárukou kvality.

DeWalt – Kvalitní kufry, organizéry či tašky na nářadí můžete na KAMODY zakoupit také od léty prověřené značky DeWalt.

Kde koupit kufry na nářadí online?

Pokud potřebujete organizér, tašku nebo kufr na nářadí, jistě si vyberete v internetovém obchodě KAMODY.cz, který nabízí desítky různých produktů nejen od výše zmíněných značek.

Jde o ověřený obchod s tisíci spokojených zákazníků. Samozřejmostí je tak záruka originálního zboží nebo například odborná pomoc s výběrem. Těšit se můžete i na rychlé dodání. KAMODY je zkrátka správnou volbou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.