KLASIK - R, PROFIL KOMPAKT-R

KERMI
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
KLASIK - R, PROFIL KOMPAKT-R

Radiátory typu KLASIK R jsou deskové otopné tělesa umožňující levé nebo pravé boční připojení na rozvody topné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem. Radiátory KLASIK R jsou určené zpravidla pro rekonstrukce a pro nahrazení článkových radiátorů z litiny nebo z oceli. Rozteč těchto radiátorů je 500 mm. Pokud tedy hledáte vhodnou náhradu místo starého radiátoru, jste na správném místě. Na zadní straně radiátoru jsou navíc přivařeny horní a dolní příchytky a na obou místech po dvou. Radiátory si můžete vybrat ve spoustě velikostí, záleží jen na Vás a na tom, co hledáte. Všechny radiátory jsou dodávány s odvzdušňovací zátkou, zaslepovací zátkou, horní mřížkou, bočními kryty a také potřebným počtem sad navrtávacích konzol.

Soustředíme se na prestižní výrobce, mezi které patří například KORADO. Pokud si nebudete jisti, který radiátor je pro Vás vhodný, stačí nás kontaktovat! Nás odborně vyškolený personál Vám rád poradí a pomůže. U nás si vybere každý. Máme ty nejlepší ceny na trhu! Vyberte si ještě dnes.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.