Kombinované ohřívače a bojlery

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Kombinované ohřívače a bojlery

Kombinované ohřívače vody vynikají především svou modelovou rozmanitostí, vysokou kvalitou zpracování a úsporou elektrické energie. Kombinavaný ohřívač Vám zajistí ohřátí TUV a to hned několika způsoby. Prvním z nich je ohřev elektrickým tělesem a druhým způsobem je ohřev přes jiný druh topného systému. Tím může být plynový kotel, elektrický kotel a nebo kotel na thá paliva. Využít lze i solární systém, který je v dnešní době čím dál více populární.

Na výběr máme kombinované ohřívače vody svislé a také ležaté. V naší bohaté nabídce kvalitních a spolehlivých produktů, si díky cenám všech kategorií, vybere každý. Specializujeme se na přední výrobce, mezi které řadíme například ARISTON, DRAŽICE a další. Pokud budete mít zájem, rádi Vám poradíme s výběrem. Neváhejte a využijte naší jedinečné nabídky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.