Expanzomaty a aquamaty

REGULUS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Expanzomaty a aquamaty

V naší nabídce máme expanzní nádoby a aquamaty všech možných velikostí. Najdete zde expanzní nádoby na topné systémy, na pitnou vodu, pro solární systémy a také expanzní automaty.

Expanzomaty umí vyrovnat v topné soustavě vyrovnat změny a to bez zbytečných ztrát. Princip jejich fungování je, že v topné soustavě vytváří vhodné podmínky pro rozvod tepla a v předepsaných mezích zároveň udrží přetlak, pomocí „polštáře“ plynu. Je v nich umístěna membrána, která odděluje od sebe plynový a vodní prostor. Pokud se splní všechny parametry, které jsou požadované, mohou být expanzomaty použity v jakémkoliv typu ústředního vytápění. Mají kvalitní nátěr a jsou téměř vždy v červené nebo bílé barvě.

Aquamaty udržují pomocí přepouštěcího ventilu a čerpadla tlak v soustavě, narozdíl od expanzomatů, které používají plynový „polštář“. Tlak začne klesat v okamžiku chladnutí soustavy, pak se zapne čerpadlo a je čerpána voda z nádoby do otopné soustavy. Pokud se teplota zvýší, funguje vše naopak. Vyrábí se většinou v modré barvě.

Specializujeme se především na léty ověřené značky jako je REFLEX, REGULUS a nebo FERRO. Rádi Vám také, v případě zájmu, poradíme s výběrem. Stačí nás kontaktovat zde. U nás najdete jen výrobky nejvyšší kvality a za nízké ceny!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.