Pisoáry

GEBERIT
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Pisoáry

Pisoáry dělíme na veřejné, domácí a automatické (elektronické). Už podle dělení je zřejmé jejich využití jak v domácnosti, tak ve veřejných prostorách. Nespornou výhodou pisoárů je hygiena a také nenáročná údržba. Pisoáry vyhovují i těm nepřísnějším hygienickým požadavkům, které jsou kladeny zejména na veřejná zařízení. 

Kromě pisoárů domácích a veřejných nabízíme i elektronické, spolu s instalačními moduly, poklopy, senzorovými splachovači, tlakovými splachovači a dalším příslušenstvím. Nezapomínejme ještě na pisoárové sifony a dělící příčky.

V našem sortimentu jsou jen ty nejlepší značky na trhu jako je SANELA, LAUFEN, VILLEROY & BOCH, JIKA, KOLO, ROCA a dalších. V případě, že si budete potřebovat radu nebo pomoc, kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí a odpoví na Vaše dotazy. Ať si u nás vyberete cokoli, můžete si být jisti kvalitou provedení a nejlepší cenou na trhu!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.