Kuchyně

Doplňky do kuchyně. Spotřebiče a vybavení. Baterie, dřezy, sortery, drtiče odpadu, odpadkové koše, nádobí, misky, odtoky, kanálky a další vybavení do kuchyně.

Vybavení do kuchyně, kuchyňské spotřebiče a vše související s vařením a láskou ke kuchyni u nás nakoupíte za nízké ceny. Máme pro Vás desítky tisíc položek, z nichž velkou část máme skladem a ihned k dodání. 

Vodovodní baterie levné i designové, určené do domácností nebo profi provozů. Rovněž moderní bezdotykové baterie nebo praktické baterie se sprškou. Kompletní kruhové, čtvercové i atypické dřezy z oceli, granitu a dalších materiálů. Nezbytným doplňkem do každé kuchyně je také digestoř, které pro Vás nabízíme v mnoha variantách a provedeních. Rádi poradíme s výběrem na naší technické lince. Po dohodě zajístíme také montáž.

Nabízíme také praktické pomocníky nejen do kuchyně jako jsou sortery (na třídený odpad), odpadkové koše, odkapávače nádobí, příbory, vařečky, metly a další nástorje pro zdatné kuchtíky! Doporučujeme oblíbené drtiče odpadu, které jsou ekologickým nástrojem na likvidaci běžného kuchyňského odpadu nebo v současnosti velmi vyhledávané bezdotykové baterie, odpadkové koše a dávkovače mýdla.

Jistě Vás potěšíme i drobným vybevením jako jsou váhy, misky, krájecí podložky (prkýnka) a to v provedení z různých hygienických materiálů.

Ať už si z naší nabídky vyberete cokoliv, zaručujeme Vám kvalitní produkt, rychlou dostupnost a korektní jednání během dodání i po něm. Nabízíme možnost nadstandardní záruky na vybrané produkty FRANKEBLANCO a ostatní. Zajistíme veškerý předprodejní i poprodejní servis.

Zobrazit více >>>
BLANCO
FRANKE
ALVEUS
NOVASERVIS
KLUDI