Radiátorové hlavice a ventily

HEIMEIER
DANFOSS
HERZ
KERMI
ELEKTROBOCK
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Radiátorové hlavice a ventily

Radiátorové hlavice a ventily jsou nezbytnou součástí každého radiátoru. Bez nich byste jen těžko ovládali a regulovali to, jak chcete, aby radiátor hřál. U nás pořídíte spoustu hlavic a ventilů různých vlastností a designů. Specializujeme se na výrobce DANFOSS, HEIMEIER a nebo HERZ.

Radiátorová hlavice je prvek, kterým ovádáte ventil na radiátoru. Hlavic existuje několik druhů. My se soustřeďujeme na hlavice ruční, které se ovádají klasicky ručně. Pak máme také termostatické hlavice a ty udržují nastavenou teplotu. Tato regulace pak šetří naše finance. Podobně fungují elektrické termostatické hlavice, které jsou ale napojené na elektřinu. Dále nabízíme digitální termostatické hlavice, u kterých jde nastavit teplota a nebo jsou řízený centrální jednotkou.

Radiátorové ventily jsou prvkem regulačním. Funguje tak, že mechanicky přiškrtí průtok a ventil tak sníží průtok topné vody do radiátoru. Když využijete naši nabídku, výhodně zde pořídíte také sadu hlavice a ventilu. Touto kombinací vlastně zajistíte automatickou regulaci průtoku topné vody. Dále máme sety připojení pro dadiátory VK a klasik. Nezapomínejme ještě na uzavíratelné šroubení "H", jednobodové připojení, jedno a dvoutrubky a další příslušenství.

Potřebujete-li poradit, kontaktujte nás a náš personál se Vám bude věnovat! nabízíme pestrý sortiment a skvělé ceny, které jinde nenajdete. Díky tomu, že velkou část zboží máme skladem, rychle ho doručíme!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.