GARDENA

Od svého založení v roce 1961 se společnost Gardena stala oblíbenou mezi miliony majitelů zahrad a domů po celém světě. Během několika desetiletí se vyvinula v globálně uznávaného výrobce zahradních produktů. Gardena je lídrem v oblasti zavlažovacích systémů, čerpadel, zahradních jezírek a péče o trávníky, keře a stromy. Nabízí také široký sortiment zahradního nářadí a prostředků pro úpravu půdy. Dnes je Gardena vedoucí značkou v Evropě v segmentu kvalitního zahradního nářadí a působí ve více než 80 zemích. Od roku 2007 je součástí skupiny Husquarna Group a představuje jednu z jejích klíčových globálních spotřebitelských značek.

Nakupujte produkty Gardena levně online

Výrobce zahradního nářadí Gardena nabízí kompletní sortiment produktů pro péči o zahradu. Ať už se jedná o

  • péči o trávník
  • kultivaci půdy,
  • či zavlažování

Gardena má vše, co potřebujete.

Produkty Gardena pro péči o trávník

Klíčovým prvkem v péči o trávník je jeho pravidelné sečení. V našem sortimentu najdete dva základní typy sekaček Gardena - rotační a vřetenové. Nabízíme různé modely sekaček s odlišným výkonem - elektrické, akumulátorové i benzínové. Rotační sekačky pracují na principu rotujících nožů poháněných motorem. Tyto sekačky sekají trávník otáčejícím se bubnem, přičemž buben a spodní nůž se vzájemně nedotýkají, což zajišťuje dokonalé posečení trávníku. Pro estetické úpravy zahradních záhonů a teras se hodí nůžky na trávu, které zajistí, že váš trávník bude vypadat upraveně a bohatě. Pro udržení zdravého trávníku je nutné jednou až dvakrát do roka odstranit travní plsť, mech a plevel, což se nejlépe provádí pomocí vertikutátoru.

Zahradní nářadí Gardena

Péče o stromy a keře s elektrickými a akumulátorovými nůžkami na živé ploty od společnosti GARDENA je zárukou dokonalých výsledků při stříhání. Tyto nůžky se vyznačují vyváženým a ergonomicky navrženým designem, který zajišťuje pohodlnou práci jak pro leváky, tak i pro praváky. Gardena přitom nabízí i modely na akumulátor, které umožňují efektivní práci bez nutnosti doplňování paliva či použití napájecích kabelů. Sortiment Gardena pro péči o stromy a keře je opravdu široký a zahrnuje nejen nůžky na živé ploty, ale i mechanické nůžky, nůžky na větve, prořezávací kopy a ruční pily či řetězové pily.

Zavlažovací systémy od firmy Gardena

Nabízíme hadicové přípojky, zahradní hadice, vozíky a držáky na hadice, postřikovače a zavlažovače, zahradní čerpadla a systémy pro čištění.

Výhody výrobků značky Gardena

Výrobky od Gardena vynikají jednoduchou obsluhou, inovativním přístupem k řešení problémů a bezdrátovým designem, který nevyžaduje použití rukou. Dále jsou vybaveny prvotřídními bezpečnostními funkcemi jako jsou bezpečnostní zámky, ochrana proti přehřátí a zpětné ventily.

Pokud máte zájem o nákup produktů Gardena za výhodnou cenu, můžete je snadno a rychle objednat na KAMODY.cz. V našem e-shopu najdete široký sortiment, od topných čerpadel, přes čerpadla do vrtů, benzínová čerpadla, čerpadla pro odpadní vodu až po solární oběhová čerpadla. K dispozici jsou také:

  • regulační jednotky,
  • naftová čerpadla a
  • různé praktické doplňky

od značky Gardena.

Se zahradním čerpadlem Gardena nebo domácí vodárnou Gardena můžete nejen snadno ušetřit energii, ale také využít dešťovou vodu pro svůj dům a zahradu. Gardena vám také nabízí řešení pro využití vody z jímek k zavlažování zahrady nebo k odčerpávání bazénů či přeplněných sklepů. To přináší obrovské úspory nákladů.

Zahradní nářadí Gardena - Sortiment na Kamody.cz

Co se týče zahradního nářadí od Gardena, naše nabídka na KAMODY.cz je opravdu široká. V našem e-shopu snadno najdete přesně to, co hledáte, díky pohodlnému vyhledávání s filtrem. Můžete specifikovat cenový rozsah, ale i další parametry, jako jsou počet baterií, kapacita nebo délka kabelu. Ukážeme vám pouze ty produkty, které odpovídají vašim požadavkům.

Navíc, mnoho produktů Gardena je na Kamody.cz dostupných za výhodné ceny díky lákavým slevám. Nabízíme prodlouženou záruku až na 5 let a vaše objednávka vám bude doručena během několika pracovních dnů. To jsou skvělé důvody, proč nakupovat právě u nás!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.