Infrasauny a sauny

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Infrasauny a sauny

Infrasauny a sauny luxusní komfort, který může být nejen příjemnou formou odpočinku, ale je také velmi prospěšný pro naše zdraví. Při pobytu v infrasauně si skvěle odpočinete, zbavíte se stresu a zároveň se odměníte Vašemu tělu. V infrasauně je teplota kolem 55°C a nevyzařuje nic, co by mohlo být zdravotně škodlivé. Vše, co infrasauna pro svoje fungovaní potřebuje, je infračervené záření. To má na zdraví pozitivní vliv, protože je příznivé na prokrvování a zkvalitnění látkové výměny. Obdobně funguje i obyčejná sauna. Její pozitivní účinky na zdraví jsou jednoznačné. Neváhejte a pořiďte si saunu a nebo infrasaunu a prohřívejte své tělo do hloubky, relaxujte, odpočívejte. Vaše tělo Vám bude vděčné. Dalším prostředkem saunování jsou finské sauny. Finsko, země tisíce jezer, je známo svou oblibou k saunění. K životu každého Fina neodmyslitelně patří sauna, náleží zde ke standartnímu vybavení domácnosti. Dále máme doplňky, solné krystaly a lampy.

Infrasauny a sauny, které u nás najdete jsou od předních výrobců. Mezi takové se řadí zejména MARIMEX, V-GARDEN a spousta dalších. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy. Máme dlouholeté zkušenosti a odborný personál, který Vám je k dispozici. Navíc máme bezkonkurenčně nízké ceny!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.