Teplovzdušná krbová kamna

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Teplovzdušná krbová kamna

Teplovzdušná krbová kamna jsou praktickým i moderním řešením, pokud hledáte kvalitní kamna pro Váš dům či byt. Teplovzdušná krbová kamna mají vysokou účinnost a efektivně vytopí i celý dům. Pokud tedy máte rozvody i do dalších místností, ne jen ve vytápěné místnosti, vytopí spolehlivě i další místnosti. V případě, že si pořídíte kamna s teplovzdušným výměníkem a ventilátorem, vytopíte i větší místnosti, jako jsou například i haly. Jejich účinnost se blíží až 90%! S vysokou účinností je spojena i spotřeba paliva, která je velmi nízká. Ušetříte tedy spoustu paliva a také peněz. Chcete-li si užívat dlouhé zimní večery doma u krbu, můžete si zde vybrat z široké nabídky kamen různých designů, barev a výkonů.

Pokud si nebudete jisti výběrem, stačí když nás kontaktujete. Máme personál s bohatými odbornými zkušenostmi, který Vám ochotně poradí. Vybrat si můžete také hned z několika značek. Nabízíme produkty kvalitních výrobců HAAS + SOHNABXEDILKAMIN a dalších. Zboží ihned expedujeme a máme bezkonkurenčně nízké ceny!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.