ALVEUS

Obchodní značka Alveus -  kuchyňské zařízení jako jsou kuchyňské dřezy, sortery odpadků, varné desky či kuchyňské baterie

Obchodní značku Alveus uvedla na trh firma Kovinoplastika Lož a.s. - mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí. Její hlavní snahou je uspokojit poptávku zákazníka po kvalitních a funkčních výrobcích. Jako velký evropský výrobce kuchyňských dřezů, nádob pro gastronomii a jiných příbuzných kuchyňských spotřebičů funguje na světovém trhu již 42 let, nejen svými zkušenostmi, ale i postupným růstem objemu prodeje upevňuje svou tržní pozici, inovační aktivity a vitalitu.

Kuchyňský dřez ALVEUS RECORD 30 ALGRANIT beige

Kuchyňské dřezy

V našem shopu najdete velký výběr kuchyňských dřezů, pro usnadnění vhodného výběru Vám doporučujeme v první řadě změřit rozměry kuchyňské desky/skříňky. Následně určíte orientaci dřezu (levý/pravý, popřípadě rohový). V dalším kroku můžete volit materiál, typ instalace a design.

  • plně vestavěné dřezy

  • vestavěné dřezy

  • plošně vestavěné dřezy

  • dřezy se spodní montáží

  • nástavné dřezy

Dřezy jsou dostupné v několika materiálech, povrchových úpravách a barvách

  • vynikající nerezová ocel (lesk, dekor a mikrodekor)

  • kompozitní materiál ALGRANIT, KERASIL

Dřezové směšovací baterie

ALVEUS ALPENA II 91 stojánková dřezová baterie s vysunovací koncovkou - černáKuchyňské baterie Alveus umožňují instalaci nástěnnou nebo přímo na dřez či pracovní plochu. Vybírat můžete ze spousty tvarů a barevných provedení baterií vhodných pro tradiční i moderní kuchyně. Některé modely jsou vybaveny vysouvacími sprchovými hlavami.

Sestavy košů pro třídění odpadu - SorteryALVEUS odpadkový koš na třídění odpadu 2x8l+16l EKKO 1015781

Systémy třídění odpadu slouží pro co nejjednodušší odstranění kuchyňského odpadu z pracovní plochy. Oproti smíšeným košům Vám tyto systémy umožní třídění různých druhů biologických i jiných odpadů. Vybírat můžete podle velikosti a kapacity, tudíž se hodí do každé domácnosti. Sortery jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí -polymeru, který se snadno čistí a je recyklovatelný, mají však stabilní konstrukci s kapacitou až 32 litrů odpadu. Lze je upevnit na dno nebo na stěnu skříňky a jsou navrženy tak, aby nedocházelo k úniku nepříjemných pachů. Pro snadnou manipulaci a jednoduchou výměnu odpadkového pytle mají sortery vestavěnou úchytku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.