DeWALT DCN45RNN Aku Pokrývačská hřebíkovačka 45 mm, XR (18V/bez aku)
DeWALT DCN45RNN Aku Pokrývačská hřebíkovačka 45 mm, XR (18V/bez aku) DeWALT DCN45RNN Aku Pokrývačská hřebíkovačka 45 mm, XR (18V/bez aku) DeWALT DCN45RNN Aku Pokrývačská hřebíkovačka 45 mm, XR (18V/bez aku) DeWALT DCN45RNN Aku Pokrývačská hřebíkovačka 45 mm, XR (18V/bez aku)
Výrobce: DEWALT
Kód / Model: DCN45RNN-XJ
Podobné produkty
Popis
• Bezuhlíkový motor pro zvýšení doby chodu a životnosti
• Zvládne nastřílet až čtverec asfaltových střešních šindelů o velikosti 645 cm2 na jedno nabití
• Vystřelí až 3 hřebíky za sekundu
• Tato střešní hřebíkovačka DeWalt 18V má kapacitu 120 hřebíků a standardní zásobník na hřebíky.
• Pojme většinu střešních hřebíků v návinu od 19 do 45 mm s průměrem od 3,05 do 3,40 mm
• Akumulátorová hřebíkovačka DCN45R 18V 15 ° je vyrobena pro menší aplikace na staveništi, jako jsou servisní a opravárenské práce, malo výroba, lemování a šindele kolem oken, světlíků a větracích otvorů.
Technické parametry
• Zdroj napájení: Akumulátorové
• Baterie: -
• Počet baterií: 0
• Napětí: 18V
• Kapacita baterie: -
• Typ baterie: Lithium-iontový
• Kompatibilita baterie Dewalt 18v Li-ion XR
• Doba nabíjení: 30 minut
• Střídavý motor: Ano
• Kapacita hřebíků: 19 mm - 45 mm