ARISTON

Elektrické ohřívače vody od Aristonu z Itálie

Ariston Thermo Group patří mezi světovou špičku v oblasti elektrických, plynových ohřívačů vody a bojlerů. Společnost, která má své sídlo v Itálii, byla založena již v roce 1930 a svou činnost započala výrobou vah. Od šedesátých let minulého století se věnuje také výrobě elektrických ohřívačů vody. Dnes se její portfolio rozrostlo o plynové kotle, zásobníky teplé vody, nástěnné zásobníkové ohřívače vody a ohřívače s tepelným čerpadlem. Ariston se může pochlubit stabilním a silným růstem na celosvětovém trhu.

Široký sortiment malých i velkých zásobníků vody pro různé využití

V našem e-shopu si můžete vybrat z bohaté nabídky ohřívačů vody Ariston. K dispozici máme nejen svislé elektrické ohřívače vody, ale i ohřívače ve vodorovném provedení, elektrické nerezové ohřívače, elektrické tlakové ohřívače a širokou paletu příslušenství pro ohřívače vody. Kapacita ohřívačů Ariston se pohybuje od pěti do 200 litrů, což vám umožní najít ideální bojler Ariston, který přesně odpovídá vašim potřebám.

Integrované funkce bojlerů Ariston jim umožňují snadno a přirozeně zapadnout do každodenního života. Některé modely jsou navíc flexibilní v tom, že je možné je instalovat buď vodorovně, nebo svisle, což usnadňuje a zefektivňuje jejich instalaci.

Zásobníkové ohřívače

Pro ohřev teplé užitkové vody pro domácnosti, firmy a průmysl je v současné době zásobníkový ohřívač nejjednodušším řešením.  Ohřívače mají jednoduchou konstrukci s ochranou nádoby dvojitým smaltem spolehlivý provoz zabezpečuje řada bezpečnostních prvků. Ohřívače se napojují na komín, který musí mít odpovídající parametry.

Závěsné kondenzační kotle

Kondenzační kotle jsou řešením pro topení za značně snížených energetických nákladů. Jsou šetrné k životnímu prostředí. Kondenzační kotle Ariston umožňují vytápění na potřebný výkon od 5 kW do 27 kW. Kotle nové řady nabízí pro konečného uživatele maximální komfort.

Kondenzační kotle Ariston mají multifunkční LCD displej, zvětšený primární výměník z nerezové oceli, zvětšený objem expanzní nádoby, kryt hydraulického připojení, modulace otáček ventilátoru, modulace otáček čerpadla, možnost připojení dálkového ovládání, možnost řízení solárního systému, poloautomatické dopouštění systému a jeho automatické odvzdušňování, systém ochrany proti zamrznutí a tvorbě vodního kamene a automatický doběh a protáčení čerpadla.

Výhody bojlerů značky Ariston

Ohřívače značky Ariston naleznete v našem internetovém obchodě v mnoha velikostech a provedeních. Díky bohaté nabídce si každý zákazník může vybrat přesně ten model, který mu nejlépe vyhovuje. Zařízení Ariston se pyšní elegantním designem a díky italskému provedení působí velmi esteticky. Lze je instalovat bez nutnosti dodatečného obložení, což jim stále dodává atraktivní vzhled.

Ohřívače Ariston jsou vybaveny různými funkcemi pro optimalizaci využití. Mezi tyto funkce patří například:

  • Eco funkce pro úsporu energie,
  • Funkce Anti-legionella pro zajištění bezpečnosti kvality vody,
  • Ochrana proti zamrznutí,
  • a mnoho dalších vlastností.

Díky funkci Antilegionella můžete být v klidu, co se týče bakterií. Každý měsíc ohřívá kotel Ariston vodu až nad 65 stupňů, aby zlikvidoval jakékoli bakterie.

Kupte ohřívače Ariston na KAMODY

Vyberte si z široké nabídky produktů od Aristonu v našem e-shopu. Nabízíme vám esteticky přitažlivé zásobníky teplé vody s italským designem.

Náš přehledný filtr vám umožní rychle a jednoduše najít model, který splňuje vaše požadavky. Díky efektivnímu systému doručování dostanete váš nový bojler Ariston během několika dnů za výhodnou cenu. Pokud máte jakékoliv otázky týkající se objednávky produktů od Aristonu, náš zákaznický servis je tu pro vás, aby vám pomohl a poradil po telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.