Kondenzační plynové kotle

ARISTON
JUNKERS
SANIBROY
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Kondenzační plynové kotle

Kondezační plynové kotle jsou velmi oblíbeným způsobem pro vytápění bytů, domů, chalup a také nebytových prostor. Jednou z hlavním předností je, že jsou šetrné k životnímu prostředí. Dalším velkým plusem je jejich účinnost, která se pohybuje až kolem 98% přeměny zemního plynu na teplo. Oproti klasickému plynovému kotli má až o 11% vyšší účinnost. To vše díky speciálním tepelnému výměníku. Ten spolehlivě dokýže zpracovat všechny horké spaliny a využije tedy zdroj tepla téměř beze zbytku. Důležitá věc při používání kondenzovaného kotle je, že je třeba, aby byl komín odolný vůči kondenzátu. Extistují naštěstí systémy, které se dají zavést do stávajícího komínu a nemusíte tedy komín přestavovat. Kotle dále dělíme na stacionární, závěsné, sestavy kondenzačních kotlů a externích zásobníků teplé vody.

V našem sortimentu najdete kvalitní, odolné a prověřené kotle od výrobců JUNKERSPROTHERM a ARISTON. Využijte také naší nabídky odborného poradenství zdarma. Stačí, když nás kontaktujete a náš personál se Vám bude věnovat. Máme výrobky v široké cenové relaci, takže nemusíte mít strach, že si nevyberete. Nakupte u nás z pohodlí Vašeho domova rychle a levně!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.