Směšovací a zónové ventily

REGULUS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Směšovací a zónové ventily

Směšovací ventily mají za úkol u vstupu kotle udržovat teplotu otopné vody na určité teplotě, která je požadovaná. Tímto postupem se zabraňuje korozi a zanášení kotle. Má to pozitivní vliv na účinnost kotle, která je pak vyšší a stejně tak na živonotnost, která se tak prodlužuje.

Zónové ventily mají svůj účel jasný. Mají sloužit k řízení směru průtoku, který vede do různých zón hydraulických rozvodů. Patří sem například otopné systémy, chladící, solární a rozvody vody. Existují ve variantách třícestných a dvoucestných. Ty se pak liší i vlastnostmi a účelem.

Celý námi nabízený sortiment se vyznačuje vysokou spolehlivostí. Specializujeme se pouze na ověřené výrobce jako je HERZ, ESBE, CALEFFI a dalších. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže. Vyberte si ještě dnes z nabídky za jedinečné ceny!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.