Sněhové frézy

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Sněhové frézy

Sněhové frézy jsou skvělými pomocníky při odklízení sněhu. Zvládnou hravě odstranit nízkou sněhovou pokrývku, ale i větší množství sněhu. Záleží na tom, jaký mají výkon a na co jsou určeny. Můžete tedy počítat s jejich pomocí při odklízení sněhu kolem domu, na příjezdových cestách, chodnících a zkrátka všude, kde je to potřeba. Ušetříte s nimi spoustu práce a času. Práce se sněhovou frézou je velmi efektivní, snadná a rychlá. U nás si můžete vybrat z benzínových fréz a také z pestré nabídky fréz elektrických.

Soustředíme se především na renomované výrobce, kam patří například SHARKS a HECHT. Máme proškolený personál, který se Vám bude věnovat. Díky tomu, že většinu produktů máme skladem, rychle je expedujeme a doručíme Vám je až domů. Z naší nabídky za jedinečně nízké ceny, si vybere opravdu každý!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.