Termostaty

ELEKTROBOCK
AURATON
REGULUS
HAKL
ARISTON
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Termostaty

Termostaty jsou určeny pro řízení topných nebo chladících soustav v rodinných domech, bytech a kancelářích. Mohou být použity pro plynové nebo olejové kotle, oběhová čerpadla, termoelektrické pohony, přímotopy nebo pro ovládání vzduchotechniky. Na trhu je několik druhů termostatů, takže každý si vybere ten ideální. Tím, že použijete termostat máte možnost ušetřit spoustu energie, kterou byste jinak spotřebovali pro topení. Jednoznačnou výhodou všech námi nabízených termostatů je snadná montáž a obsluha. 

Výrobky značek ELEKTROBOCKREGULUS, DANFOSS, SALUS, AURATONPROTHERM a spousty dalších, naleznete jedině u nás. Nabízíme Vám na výběr z mnoha druhů drátových termostatů, bezdrátových termostatů, provozních termostatů a havarijní termostaty. Dále si vyberete i termostaty pro podlahové topení a solární systémy, dálkově řízené, GSM modulyNakonec nezapomeňme na tepelně spínané zásuvky a čidla pro ekviterní regulaci. To vše kvalitní s dlouhou životností a za nejnižší ceny. S výběrem Vám navíc, v případě zájmu, pomůže náš odborný personál.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.