BOSCH PROFESSIONAL Sada nářadí GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + 31dílná sada bitů 0615A500DY
BOSCH PROFESSIONAL Sada nářadí GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + 31dílná sada bitů 0615A500DY BOSCH PROFESSIONAL Sada nářadí GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + 31dílná sada bitů 0615A500DY BOSCH PROFESSIONAL Sada nářadí GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + 31dílná sada bitů 0615A500DY BOSCH PROFESSIONAL Sada nářadí GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + 31dílná sada bitů 0615A500DY BOSCH PROFESSIONAL Sada nářadí GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + 31dílná sada bitů 0615A500DY
Sleva 30%
Novinka
Sada nářadí: GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + GAL 12V/18V-80 + 31dílná sada bitů Pohodlné používání a úspora času s jedním nářadím, držák nástrojů GDX 2 v 1 na šroubování i&nbs... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: BOSCH PROFESSIONAL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: 0615A500DY
Váha: 6,00 kg
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Pečlivě vybrané příslušenství
Podobné produkty
Popis
Sada nářadí: GDX 18V-285 + 2× GBA 5.0Ah + GAL 12V/18V-80 + 31dílná sada bitů
  • Výkonné šroubovací nářadí s krouticím momentem 285 Nm snadno provádí šroubovací práce
  • Volba 2 rychlostí
  • Vysoká rychlost pro produktivitu, střední rychlost pro jemné práce
Rozsah dodávky
  • 2× akumulátor GBA 18V 5.0Ah
  • L-BOXX 136
  • Rychlonabíječka GAL 12V/18V-80
  • Sada šroubovacích bitů
Technické údaje
Napětí akumulátoru
18,0 V
Krouticí moment, max.
285 Nm
Volnoběžné otáčky
0-2.800 Ot/min
Držák nástroje
1/2" třecí kroužek s čtyřhranem + průběžný otvor, Šestihran 1/4''
Hmotnost včetně akumulátoru
1,1 kg
Zátěžný moment, max.
500 Nm
Rozsah nastavení krouticího momentu, min./max. 1. stupeň
0/200 Nm
Rozsah nastavení krouticího momentu, min./max. 2. stupeň
0/285 Nm
Volnoběžné otáčky (1. stupeň)
0-2.000 ot/min
Volnoběžné otáčky (2. stupeň)
Stupně krouticích momentů
2
Hmotnost bez akumulátoru*
1,1 kg
Počet příklepů
0-3.600 příklepů/min
Počet příklepů (1. stupeň)
0-3.000 příklepů/min
Počet příklepů (2. stupeň)
PRO GDX 18V-285: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Ať už pracujete venku, nebo v interiéru, přenášení více kusů nářadí je obtížné. Nářadí 2 v 1 GDX 18V-285 zjednodušuje život, protože k šroubování i utahování potřebujete pouze jedno nářadí. Toto výkonné nářadí dosahuje krouticího momentu 285 Nm a dokáže šroubovat až do velikosti M18. Výběr ze dvou rychlostí umožňuje zvolit otáčky a točivý moment, které nejlépe vyhovují vašemu použití.
Vybavení a použití
Rázový šroubovák 2 v 1 GDX 18V-285 optimalizuje utahování šroubů M8, M10 a M12 díky silnému krouticímu momentu a volbě otáček. Toto nářadí lze použít také na šroubování samovrtných šroubů o průměru 4,2 mm a 4,8 mm do plechu, šroubů do dřeva o průměru 4 mm, 5 mm a 8 mm a také šroubů M6, M8 a M10 se čtvercovou hlavou.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V