Kombi WC

SAPHO
ALCAPLAST
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Kombi WC

Kombi WC je kombinací wc mísy a nádržky. Vybrat si můžete ze dvou druhů splachování, mezi které patří splachování hluboké a ploché. Rozdíl mezi těmito drhy splachování je v tom, že u hlubokého splachování je absence keramické plochy, kterou můžeme nazvat „odpočívadlo“. Většina splachovacích nádrží u kombi WC je vybavena úsporným splachováním. Jedná se o systém dvojitého splachování, kdy máte možnost vybrat si, zda spláchnete méně, nebo více vody. Hlavní výhodou toho splachování je samozřejmě úspora vody a tím pádem i financí. Dále si můžete určit, jesltli chcete mít odpad zadní a nebo spodní.

U nás pracuje zkušený personál, který Vám je kdykoliv k dispozici. Rád Vám pomůže s výběrem a také odpoví na dotazy. Vyberte si ještě dnes z cenově výhodné nabídky špičkových produktů. Nabízíme pouze prověřené výrobce, jako je JIKA, ROCAKOLO a spousta dalších.

© 2004 - 2021 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.