Odvzdušňovací ventily

REGULUS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Odvzdušňovací ventily

Odvzdušňovací ventily se používají tam, kde se vytvářejí plyny, které je potřeba z rozvodu odvádět. Jinak by způsobily poruchu funkčnosti. Ta se projevuje například hlučností, chybným oběhem vody, korozí a dalšími vadami. Rozlišujeme 2 druhy.

Automatické odvzdušňovací ventily principem jeho fungování je kapalina v systém, která je v kontaktu s plovákem. V případě, že vzduchové bubliny způsobí poklesnutí plováku, odvzdušňovací ventil se otevře a zahájí fungování odvzdušňovacího ventilu. K tomuto druhu ventilu je možné připojit zpětný ventil (klapku), což zajistí odmontování odvzdušňovacího ventilu bez toho, aby se rozvod musel vypouštět. Manuální odvzdušňovací ventily pak odstraňují přebytečný vzduch mechanicky, tedy za pomoci nějaké osoby.

Neváhejte a vyberte si z naší nabídky. Máme pouze ty nejlepší výrobky od značek NOVASERVIS, CALEFFI a dalších. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže.

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.