BLANCO

BLANCO je výrobce moderních keramických dřezů a dřezů z ušlechtilé oceli, dřezových baterií skvělého designu a drtičů kuchyňského odpaduBLANCO je výrobce moderních keramických dřezů a dřezů z ušlechtilé oceli, dřezových baterií skvělého designu a drtičů kuchyňského odpadu

Společnost Blanc & Co založil roku 1925 Heinrich Blanc, podnik začal sériovou výrobu ve dvou provizorních dřevěných boudách v Oberderdingenu. V roce 1951, s počátkem výroby dřezů a dřezových krytů z ušlechtilé oceli, nastává zlaté období podniku BLANCO a vyrábějí se i další stroje pro velkokuchyňský průmysl. V kuchyňské technice se BLANCO vyvíjí a udává trendy, jako první výrobce nabízí zajímavý design a dřezy v barvě kompozitního materiálu SILACRON®. V roce 2001 BLANCO rozšiřuje svůj sortiment o keramické dřezy. V Čechách v roce 2005 otevírá novou výrobní halu s rozlouhou přes 5000 m2. Převozný vozík tablet z BLANCO Ice-System je vyznamenán cenou "KUCHYŇSKÁ TECHNIKA AWARD 2007" v kategorii přepravy jídel.

Nerezové dřezy

BLANCO ANDANO 340/180-IF nerezový dřez vanička vlevo, sifón komplet 518323Nerezové dřezy společně s chromovými dřezovými bateriemi dokonale ladí. Vybírat můžete z velkého množství barevných odstínů a tvarů dřezů i baterií. Dřezová baterie BLANCO je velice praktická díky zabudované výsuvné sprše, nabízí povrchovou úpravu nerez imitace a je vhodná ke každému nerezovému dřezu. Model na obrázku BLANCO Linus S s ovládací páčkou vlevo umožňuje snažší obsluhu pro leváky. Beztlakové provedení je opatřeno omezovačem průtoku k ochraně boileru. Patentovaný perlátor podstatně redukuje usazování vodního kamene. Blanco ke svým dřezům a bateriím nabízí širokou škálu příslušenství jako jsou například krájecí desky, koše na nádobí a čistící prostředky.

Granitové dřezy a baterie

BLANCO Zia 9 E dřez tartufo 514763 a baterie Atraktivní sladění barevného provedení a povrchové úpravy to jsou dřezy a baterie BLANCO. Granitový dřez Blanco BLANCO se vyrábí v mnoha barvách a tvarech. Dřezy jsou odolné vůči poškrábání, skvrnám, kyselinám a jsou barevně stálé, hygienicky a zdravotně nezávadné, odolné vůči teplotám do 280°C. Společně s bateriemi vytváří harmonii Vaší kuchyně. Směšovací baterie je malá kompaktní a mnohostranná dřezová baterie, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, s výsuvnou sprchou, dodává se v 10 moderních, vysoce kvalitních barvách SILGRANIT®, patentovaný perlátor, stabilizační destička zvyšuje stabilitu baterie, sériově vybavena dvěma zpětnými ventily a tedy zabezpečeno proti nasátí špinavé vody.

Na obrázku vidíte  BLANCO Zia 9 E dřez tartufo a dřezovou baterii BLANCO Tivo - S.

Společnost BLANCO nabízí kromě kuchyňské techniky také zařízení pro velkokuchyně a gastronomii, průmyslovou výrobu, nemocnice, ordinace a laboratoře.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.