DeWALT DCK2052H2T Aku sada (DCD999+DCF850+DCB115+2x5,0Ah PowerStack) kufr Tstak
Sleva 17%
Doprava zdarma
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: DEWALT
Záruka: 3 roky
Kód / Model: DCK2052H2T-QW
Váha: 5,30 kg
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Pečlivě vybrané příslušenství
Podobné produkty
Popis
DeWALT DCD999 Aku bezuhlíkové příklepové vrtací kladivo
• o 51% více energie při použití baterie DCB547 XR FLEXVOLT 9Ah ve srovnání s baterií DCB184 18V XR 5Ah
• o 42% více energie při použití baterie DCB546 XR FLEXVOLT 6Ah ve srovnání s baterií DCB184 18V XR 5Ah
• Robustní 13 mm celokovové rychloupínací sklíčidlo a automatický zámek vřetena
• Velmi vysoký postup práce díky optimálně koordinované 3stupňové celokovové převodovce
Technické parametry
• Max. průměr vrtání (dřevo): 55 mm
• Max. průměr vrtání (kov): 15 mm
• Max. průměr vrtání (zdivo): 13 mm
• Max. kroutící moment: 126 Nm
• Počet otáček za minutu / rychlost bez zatížení: 0-450 / 1300/2000
• Počet příklepů za minutu: 38 250
• Rychlost bez zatížení (režim kladiva): 0-500 / 1500/2250 ot / min
• Napětí akumulátoru: 18 V
• Typ baterie: Li-Ion
• Výkon: 1296 W
• Max. kroutící moment: 67 Nm
• Kapacita upínání: 1,5-13 mm
• Počet rychlostí: 3
DCF850 Aku rázový utahovák
• Umožňuje rychlejší provádění práce díky optimalizovanému rázovému mechanismu. Nabízí utahovací moment 205 Nm v malém balení.
• Větší preciznost při vrtacích aplikacích díky vylepšenému 1" držáku nástrojů. Odolnější design s menší házivostí.
• Uživatel nepotřebuje samostatnou svítilnu díky kruhové LED svítilně.
• Osvětluje pracovní prostor.
• Pro práci na těžko dostupných místech díky Super kompaktní konstrukci. Nedostižně krátká hlava 100 mm.
• Účinnější a spolehlivější výrobek díky bezuhlíkovému motoru. Vyšší výkon, efektivita a odolnost.
Technické parametry
• Napájecí napětí: 18 V
• Kapacita baterie: 1,7 Ah
• Max. kroutící moment: 205 Nm
• Výkon: 475 W
• Otáčky naprázdno: 0 - 1 000, 0 - 2 800, 0 - 3 250 ot./min
• Rázů/min: 0 - 3 800 ú/min
• Držák nástrojů: 6,35 mm (1/4")
• Hmotnost: 0,95 kg
• Délka: 100 mm