Digitální termostatické hlavice

ELEKTROBOCK
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Digitální termostatické hlavice

Digitální termostatické hlavice ovládají ventil na radiátoru. Digitální hlavice mohou pracovat podle toho, jak je nastavíte a nebo také pomocí řízení centrální jednotkou, v bezdrátovém režimu. Tento typ termostatických hlavic funguje stejně jako klasické termostaty. Hlavice se liší například tím, jaký program na lze navolit. Některé poskytují týdenní program, další typ může mít rozdílné programy jen pro všední dny a víkendy. Jde samozřejmě navolit, jakou teplotu požadujete. Existjí i hlavice, které poznají, že jdete větrat a uzavřou se. Digitální termostatické hlavice se vyplatí instalovat do větších rodinných domů a tam, kde jsou obvykle různé požadavky na teplotu v místnosti.

Jedině u nás najdete bohatý výběr kvalitních produktů od značek HEIMEIER a ELEKTROBOCK. Na našem e-shopu pracují zkušení odborníci, kteří Vám rádi pomohou s výběrem a odpoví na případné dotazy. Stačí nás kontaktovat! Vyberte si novou digitální termostatickou hlavici za ceny, které jinde nenajdete!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.