Dvoudřezy

FRANKE
BLANCO
ALVEUS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Dvoudřezy

Dvoudřezy vhodné pro každou situaci za skvělé ceny

Pokud máte prostornou kuchyň a potřebujete flexibilitu, jsou dvoudřezy ideální volbou. Umožňují provádět více činností současně - třeba mytí nádobí a čištění zeleniny. Na KAMODY si vyberete z široké nabídky dvoudřezů různých rozměrů a tvarů. Ať už hledáte čtvercové, obdélníkové, nebo kulaté dřezy, najdete zde mnoho variant, které splní vaše požadavky. K dispozici jsou také cenově dostupné dvoudřezy vyrobené z různých materiálů, jako je keramika nebo nerezová ocel.

Kuchyňský dvoudřez - výhody a nevýhody

Dvoudřezy jsou vhodné zejména do středně velkých a prostorných kuchyní. Jejich výhodou je, že můžete provádět několik činností najednou. V jednom dřezu můžete třeba mýt zeleninu, zatímco druhý poslouží pro odkládání nádobí. Pro malé kuchyně jsou ovšem vhodnější jednodřezy, protože dvoudřezy zabírají dost místa na pracovní ploše. Dvoudřezy nabízejí větší flexibilitu, ale na druhou stranu je výběr velikostí a designů o něco omezenější.

Jaké materiály jsou k dispozici pro dvoudřezy?

KAMODY nabízí dvoUdřezy do kuchyní z různých materiálů a v různých provedeních. Nabídka zahrnuje dvoudřezy z následujících materiálů:

 • Žula
 • Nerezová ocel
 • Silgranit
 • Keramika

Granitové dvoudřezy jsou mimořádně odolná, vynikají vysokou tepelnou odolností a jsou odolná vůči škrábancům a řezným poškozením. V naší nabídce naleznete i dvoudřezy z granitu, která jsou dostupná v mnoha různých stylech a designech. Granitové dřezy se navíc skvěle vyjímají. Dvoudřezy z nerezové oceli nabízejí tu výhodu, že jsou obzvláště hygienická, odolná a robustní. Nerezová ocel je navíc cenově přístupným materiálem, který zároveň vypadá velmi kvalitně. Nerezové dřezy jsou nadčasová a hodí se do téměř každého interiéru.

Dvoudřezy z keramiky vypadají obzvlášť elegantně. Tento materiál je velmi odolný a snadno se čistí. Keramika je však také dražší než nerezová ocel nebo žula. Silgranitové dřezy se skládají z 80 % z křemenného písku (hlavní složky žuly), což jim dodává obzvláště robustní vlastnosti a odolnost vůči teplotám. Je proto ideální pro dvoudřezy v kuchyni, která má dlouhou životnost.

Vestavný dřez nebo dřez pro spodní montáž?

Dvoudřezy od KAMODY jsou k dostání v několika variantách. Mezi tyto typy kuchyňských dřezů patří:

 • Vestavěný dřez
 • Dřez se spodní montáží
 • Plně vestavěný dřez
 • Plošně vestavěný dřez
 • Plně + plošně vestavěný

Při výběru kuchyňského dřezu se většina lidí rozhoduje pro osvědčený vestavěný dřez. Jeho oblíbenost tkví v jednoduché instalaci a možnosti snadné integrace do existujícího kuchyňského zařízení.

Plně vestavěné kuchyňské dřezy jsou také velmi praktické; snadno se udržují a vypadají velmi elegantně. Zapuštěné dvoudřezy nejsou jen povrchovou záležitostí, ale dokonale se spojují s pracovní deskou a jsou ideální volbou pro milovníky minimalistického a moderního designu. Poskytují vysokou úroveň hygieny a jsou snadné na údržbu.

Nákup kvalitního dvoudřezu: Proč si vybrat právě KAMODY?

KAMODY přináší širokou paletu kvalitních dvoudřezů do kuchyně, nabízejících rozmanité materiály, styly a povrchové úpravy. Kromě toho zde najdete bohatou nabídku značkového zboží a široký sortiment produktů z různých kategorií. Náš sortiment zahrnuje nejen cenově dostupné a kvalitní domácí spotřebiče, kuchyňské spotřebice, ale také outdoorové vybavení a hračky.

Výhody nákupu na KAMODY:

 • Rozmanitý výběr produktů
 • Široká škála značkových výrobků
 • Jednoduchý a rychlý proces objednávání
 • Vysoká spokojenost našich zákazníků
 • Krátké dodací lhůty
 • Možnost vrácení zboží do 14 dnů
 • Odborné poradenství a vynikající zákaznický servis

Neváhejte a objednejte si svůj nový kuchyňský dřez ještě dnes a užijte si všechny jeho přínosy. Pokud máte jakékoli dotazy, jsme tu pro vás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.