EcoFlow 65W GaN nabíječka EU 1ECORAP65WCH
Sleva 11%
Univerzální nabíječka EcoFlow 65W GaN se dvěma porty USB-C a jedním USB-A díky rychlému 65W nabíjení za krátký čas doplní energií až 3 přístroje současně. Díky vyšší účinnosti GaN polovodičů j... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: EcoFlow
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 1ECORAP65WCH
Váha: 0,20 kg
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Popis
Univerzální nabíječka EcoFlow 65W GaN se dvěma porty USB-C a jedním USB-A díky rychlému 65W nabíjení za krátký čas doplní energií až 3 přístroje současně. Díky vyšší účinnosti GaN polovodičů je nabíječka o 48% menší než klasické křemíkové nabíječky. Nabíječka je energeticky efektivnější a odolnější vůči proudovým nárazům, umožňuje tak rychlé dobíjení chytrých telefonů, tabletů nebo notebooků s USB-C napájením.
Ecoflow 65W nabíječka s technonogií GaN reprezentuje novou generaci nabíječek, které přináší řadu výhod oproti tradičním nabíječkám na bázi křemíku. GaN nabíječky používají tranzistory z nitridu galia. Materiál má vyšší vodivost a lepší schopnost odvádět teplo. Díky GaN technologii je design nabíječky také kompaktnější.
Rychlé a šetrné nabíjení
Díky rychlému 65W nabíjení během krátkého času dodá energii chytrému telefonu, tabletu nebo i notebooku s USB-C vstupem. MacBook Pro 14 in tak nabije na 50 % kapacity už za 50 minut, iPhone 15 Pro Max 0 na 50 % kapacity už za 30 minut a Google Pixel Book na 50 % kapacity už za 43 minut. Pokročilá technologie GaN přináší vysokou účinnost nabíjení, nižší tepelné zatížením přístrojů a kompaktní design. EcoFlow 65W GaN je tak o 48 % menší, než je obvyklé u jiných nabíječek podobného typu.
Obsah balení
EcoFlow RAPID 65W GaN nabíječka
EcoFlow RAPID 100W kabel USB-C na USB-C
Stručný návod
Technické specifikace
Vstup
AC napětí 100-240 V, 50/60 Hz, proud 1,5 A
Výstup
Nabíjení jedním portem:
USB-C1/C2 max. 65 W, USB-A max. 60 W
Nabíjení dvěma porty:
USB-C1+C2: C1 max. 45 W, C2 max. 18 W
USB-C1+A: C1 max. 45 W, A max. 18 W
USB-C2+A: celkem max. 15 W
Nabíjení třemi porty:
USB-C1 max. 45 W, C2+A celkem max. 15 W
Maximální výkon
65 W
Rozměry
29,4 mm x 44,4 mm x 91,22 mm
Hmotnost
134,55 g
Přiložený kabel
5 A - 100 W, 1 m
Záruka
24 měsíců
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Výkon 65 W