FRANKE

Franke je přední světový výrobce nerezových dřezů a bateriíPřední světový výrobce a dodavatel kuchyňských dřezů, baterií, odsavačů a příslušenství pro Vaši kuchyni

Společnost Franke s.r.o. má více jak sedmdesáti letou zkušenost s výrobou dřezů. Inovace, kvalita, funkčnost a nezaměnitelný smysl pro design řadí Franke mezi přední světové výrobce. FRANKE to jsou dřezykuchyňské baterie, odsavače par, systémy třídění odpadu a nově i kuchyňské vestavné spotřebiče, jako jsou trouby, plynové, indukční a sklokeramické desky, mrovlnné trouby, chladničky a myčky nádobí.

Dřezy Franke

Franke COG 651 granitový dřez havana COG651HAFranke nabízí velký výběr kuchyňských dřezů granitových i nerezových. Granitové dřezy jsou oblíbené pro nenáročnou údržbu, neulpívá na nich vodní kámen ani nečistoty a i vy si vyberete z široké škály barevných provedení přesně do Vaši kuchyně.

Franke Calypso COG 651 Fragnitový dřez, havana, s otočným sítkovým ventilem, sítkovým ventilm s přepadem a sifonem pro úsporu místa s odbočkou na myčku
 

Kuchyňské baterie Franke

Franke FG 9541.083 dřezová baterie havana 115.0030.744V našem shopu můžete vybírat z velké nabídky dřezových baterií Franke. Najdete zde nástěnné i stojánkové baterie, se sprchou či vytahovací koncovkou, chromové i granitové a v neposlední řadě i beztlakové baterie.

Franke FG 9541.083 dřezová baterie havana 115.0030.744 je páková směšovací baterie, otočná 360°, tlaková.

Baterie Franke najdete v našem shopu za skvělé ceny a skladem !

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.