HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufr
HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufr HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufr HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufr
Sleva 26%
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: Hikoki
Záruka: 3 roky
Kód / Model: DH24PMHWSZ
Váha: 5,11 kg
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Pečlivě vybrané příslušenství
Podobné produkty
Popis
• Vrtání do dřeva a kovu, vrtání do betonu kamene a cihel, lehké sekání.
• Elektropneumatický příklep
• Bezpečnostní spojka
• Plynulá regulace otáček
• Výměná hlava
• Soft touch rukojeť
• Auto-stop
• L/P chod
• Antivibrační systém UVP
Technické parametry:
• Příkon: 730 W
• Síla úderu: 2,7 J
• Otáčky na prázdno: 0 – 1.050 /min.
• Počet úderů: 0 – 3.9500 /min.
• Max. vrtací prům. do betonu: 3,4 - 24 mm
• Vrtací korunka: 50 mm
• Celková délka se sklíčidlem SDS plus: 382 mm
• Max. vrtací prům. v oceli: 13 mm
• Max. vrtací prům. ve dřevě: 32 mm
• Hmotnost: 3,0 kg
Rozsah dodávky:
• Přídavná rukojeť s hloubkovým dorazem
• Plastový kufr
• Rychloupínací sklíčidlo
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Příkon 730 W
Otáčky 1. chod (ot/min) 1050
Frekvence příklepu (min-1) 3.950
Max. energie příklepu 2,7 J
Upínání nástrojů SDS-plus
Max. průměr vrtání, dřevo 32 mm
Max. průměr vrtání, ocel 13 mm
Typ Se sekáním a výměnným sklíčidlem
Max. průměr vrtání, beton 24 mm