KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro boční stěnu, levé HDSF12222R03L
KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro boční stěnu, levé HDSF12222R03L KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro boční stěnu, levé HDSF12222R03L KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro boční stěnu, levé HDSF12222R03L KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro boční stěnu, levé HDSF12222R03L

KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro boční stěnu, levé HDSF12222R03L

KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro kombinaci s pevnou boční stěnou, NEXT HSKX, levé HDSF12222R03L Provedení: levé ( L ) - závěsy dveří vlevo Rozměrové možnosti: 11... Zobrazit celý popis »


Výrobce: KOLO
Kód / Model: HDSF12222R03L

Popis

KOLO Next křídlové dveře s madlem 120 cm, dveře otvírané vně, pro kombinaci s pevnou boční stěnou, NEXT HSKX, levé HDSF12222R03L

Provedení: levé ( L ) - závěsy dveří vlevo
Rozměrové možnosti: 1170 – 1188 mm
Výška: 1950 mm
Šíře vstupu: 788 mm
Výplň: čiré bezpečnostní sklo
Povrchová úprava: REFLEX
Tloušťka skla: pevný prvek/stěna 8 mm, dveře 6 mm
Barva profilu: chrom/stříbrná lesklá

CENA ZAHRNUJE
- Stabilizační profil, upevňující pevnou boční stěnu ke zdi
- Stěrka na sklo
- madlo ma ručník

POZNÁMKA
" Rozměrové možnosti " - pro max. šířku dveří včetně tl. pevné stěny, těsnění a podlahového profilu

Přednosti sprchových koutů KOLO Next
- sprchové kouty standardně dodávány s povrchem Reflex KOLO
- chromové závěsy s funkcí zvedání dveří
- venkovní madlo: podobný tvar jako závěsy
- vnitřní úprava závěs: šedá podložka pod závěsem a chromové krytky šroubů

KOLO Next
Série sprchových koutů KOLO Next patří kromě čistého designu také mnoho prvků, které přispívají k modernímu elegantnímu vzhledu.
Vnitřní madlo je uzpůsobeno tak, aby se dveře daly snadno otevírat a zavírat i mokrou rukou.
Dveře nebo boční stěna může být osazena držákem na osušku.
Řada KOLO Next také přináší řešení sprchových koutů WALK- IN, které odpovídají nejnovějším trendům. Kromě toho lze sprchové kouty KOLO Next přizpůsobit individuálním potřebám díky výrobě na míru.

DOKONALE HLADKÝ POVRCH
Standardní povrch keramiky nebo skla je hladký pouze na pohled. Ve skutečnosti ale jeho struktura obsahuje mikropóry, ve kterých se mohou usazovat nečistoty, bakterie a vodní kámen.
Reflex KOLO je speciální ochranná vrstva, která účinně chrání keramický nebo skleněný povrch před usazováním vodního kamene a nečistot.
Povrchová úprava Reflex KOLO se nanáší v průběhu výrobního procesu. Keramický nebo skleněný povrch se tak stává výjimečně hladkým, a proto na něm tak snadno neulpívají nečistoty a vodní kámen. Pokud k tomu přece jen dojde, je jejich odstranění velmi snadné. K běžné údržbě stačí jemný hadřík nebo houbička a běžné čistící prostředky.
Povrch keramiky nebo sprchových koutů zůstává krásně lesklý a déle čistý. Koupelna vypadá stále jako nová a přímo září čistotou.

Charakteristickou vlastností povrchové úpravy Reflex KOLO je splynuti drobných kapek vody ve větší a jejich rychlé stékání společně s vodním kamenem a nečistotami.

Údržba sprchových koutů
Dodržování uvedených doporučení a rad, týkajících se pravidelné údržby a čištění sprchových koutů, Vám zaručí udržení vlastností ochranné vrstvy Reflex KOLO při běžném provozu.
Stěny sprchového koutu ihned po koupeli důkladně opláchněte vodou. Předejdete tak usazování zbytků mýdel a šampónů. Za účelem preventivní ochrany proti vodnímu kameni postačí ihned po koupeli setřít zbývající vodní kapky jemným hadříkem nebo pryžovou stěrkou, která patři ke standardnímu vybavení každého sprchového
koutu s povrchem Reflex KOLO. Není třeba používat žádné čistící prostředky.
Pokud dojde např. v důsledku nepravidelné údržby sprchového koutu k usazení větší vrstvy vodního kamene a nečistot, lze tuto vrstvu ze suché plochy odstranit pomocí suchého hadříku.
K čištění sprchových koutů s povrchem Reflex KOLO se nedoporučuje používat silné abrazivní čistící prostředky, přípravky ve formě pasty nebo rozpouštědla.
K těmto účelům doporučujeme používat speciálně vyvinuté čistidlo „Reflex KOLO odstraňovač vodního kamene“ nebo jemné čistící prostředky běžně dostupné na trhu.
Odstraňovač vodního kamene účinně odstraňuje čerstvé i starší vápenaté usazeniny a jiné nečistoty bez poškrábání.
Povrchy sprchových koutů doporučujeme průběžně udržovat a regenerovat regenerační prostředkem „Reflex KOLO kondicionér“.
Díky tomu si ochranná vrstva Reflex KOLO udrží svoje původní vlastnosti po mnoho let.

Výrobky značky KOLO nabízejí výjimečně široký sortiment keramiky, nábytku, van a sprchových koutů za výbornou cenu. Díky rozmanitým tvarům a provedení je možné si zařídit koupelnu podle vlastních představ.

Ilustrační foto

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.