MAKITA

Nářadí Makita levně na KAMODY.cz

Společnost Makita byla založena v roce 1915 a usilovně pracuje na tom, aby poskytla svým zákazníkům vynikající služby. To znamená, že Makita nabízí nářadí nejvyšší kvality, a to nejen před nákupem, ale i po něm. Vždy se snažíme naplnit očekávání našich zákazníků do nejvyšší možné míry. Společnost Makita se již v roce 1977 uchytila na trhu v Německu a nabízí našim zákazníkům možnost zakoupit si nářadí Makita. Nicméně naše nabídka je mnohem rozsáhlejší. Máme v sortimentu přibližně 700 různých strojů a jejich varianty, včetně sad. Naši zákazníci mohou zakoupit odpovídající příslušenství pro naše benzinové, akumulátorové a elektrické řady za velmi konkurenceschopné ceny. Japonský výrobce nářadí je přítomen na světovém trhu již mnoho desetiletí. Naším cílem je efektivně pomáhat lidem při jejich každodenní práci. Máme více než 40 dceřiných společností, které jsou zastoupeny na všech kontinentech a vzájemně propojeny.

Které výrobky značky Makita najdete v Baumarkteu?

Na KAMODY.cz pro vás máme připraveny různé výrobky od renomovaného výrobce značky Makita. Mezi nimi najdete:

  • Akumulátorové a elektrické nářadí
  • Produkty pro údržbu podlah
  • Zařízení pro napájení
  • Zahradní nářadí
  • Ruční nářadí
  • Oleje
  • Čerpadla
  • Příslušenství pro nářadí Makita

Akumulátorové a elektrické nářadí

Představte si, že jste uprostřed renovace, ale slunce už zapadlo. Přesto chcete pokračovat v práci. S pomocí akumulátorové stavební svítilny můžete staveniště dokonale osvětlit a vyhnout se zbytečným přestávkám. Speciální lampy zakoupené v obchodech pro kutily jsou také vhodné pro práci na zahradě, když se setmí.

Vysavače

Chcete mít doma krásné podlahy a čisté koberce? S vysavačem od KAMODY si pořídíte vhodné příslušenství k nářadí Makita. Zatímco podlahy čistíte pomocí tyčového vysavače, k čištění čalouněného nábytku použijte akumulátorový ruční vysavač. Vybírat můžete z vysavačů se sáčkem i bez sáčku. Dobrou službu však poskytne i robotický vysavač, který vás zbaví části práce s péčí o podlahy.

Napájecí zdroje

Zamyslete se nad tím, co byste dělali, kdyby vám při vaření náhle na dlouhou dobu vypadl proud! Pro některé lidi by to byla skutečná katastrofa, například pokud je v domácnosti miminko nebo malé dítě. Včasný příjem potravy je zde stejně důležitý jako například pro diabetika.

V takových případech se vyplatí vlastnit správné nářadí Makita. Praktické je zakoupit si nářadí Makita včas a za výhodnou cenu u KAMODY. Kompresory a elektrocentrály jsou ideální pro situace výpadku proudu. S těmito zařízeními můžete zajistit, aby vaše domácnost měla dostatečný přísun elektrické energie i v době výpadku proudu. Budete mít tak dostatek světla a elektrické energie pro přípravu jídla.

Spotřebiče pro zahradu

Milovníci zahradničení najdou v našem e-shopu široký výběr nářadí Makita. Pokud plánujete vytvořit jezírko nebo bazén, naše snadno ovladatelné čerpadla vám značně usnadní práci. Jsou také skvělou volbou pro další úkoly, jako je odčerpání vody ze sklepa během povodně.

Nejlepší způsob, jak správně upravit trávník, je zakoupit si kvalitní sekačku Makita nebo vyžínač. Kromě toho vám poskytujeme praktické doplňky pro vaše nářadí od Makity.

Ruční nářadí

Pokud jste kutil, pravděpodobně uvažujete o pořízení levného pracovního stolu. V našem e-shopu najdete brusky, hoblíky, pily a další ruční nářadí. Nabízíme komplexní výběr, který nenechává nic náhodě.

Oleje a příslušenství k nářadí Makita

Kvalitní oleje a příslušenství pro nářadí od Makity, spolu s ochrannými rukavicemi odolnými proti pořezání, rozšiřují naši nabídku, stejně jako užitečné šroubováky a multifunkční nářadí.

Jaké jsou výhody nákupu nářadí Makita?

KAMODY má velmi rozsáhlý sortiment cenově dostupného nářadí Makita. Máte-li jakékoli dotazy ohledně objednávky, využijte interaktivní kontaktní formulář. Samozřejmě, máte právo na zákonnou záruku. Pokud jste ještě neobdrželi své zboží a chcete jej zrušit, můžete to udělat bez problémů. Stačí jen kontaktovat naši přátelskou zákaznickou podporu online!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.