Merabell

Potřebujete napojit nový spotřebič na vodu či plyn nebo nahradit starou netěsnící hadici? Pak právě pro vás jsou produkty značky Merabell jako stvořené. Firma se specializuje na hadice, trubky a všechny související produkty. Na této stránce se o značce i nabídce produktů dozvíte více.

O značce Merabell

Jelikož jsou produkty značky Merabell značně specifické, je logické, že značka není v obecném povědomí většiny populace. Mezi profesionály se ale jedná o záruku kvality. Výrobky jsou poctivé a spolehlivé, lze je přitom sehnat za dostupnou cenu. Stejně tak se pravděpodobně s nabídkou firmy Merabell setkal každý, kdo problém se zapojením nového potrubí řešil svépomocí.

Firma má v portfoliu celokovové hadice k vodovodním bateriím, toaletám i pračkám. Kromě toho dodává trubky na plyn. Samozřejmostí je doplňkový sortiment související s potrubím, ať už jde o těsnění, specifické ruční nářadí, nebo třeba praktické tašky na nářadí.

Společnosti Merabell sídlí v České republice. Má zde bohatou historii a své produkty dodává do mnoha kamenných i internetových prodejen včetně internetového obchodu KAMODY.

Nabídka produktů značky Merabell na Kamody

V internetovém obchodě KAMODY můžete zakoupit desítky produktů značky Merabell. Tyto produkty se vyznačují kvalitním zpracováním a dlouhou životností. S vybavením se dobře manipuluje, pracovat s ním může profesionál i kutil. Případná vyšší investice do kvalitního vybavení dává v každém případě smysl. Budete moci klidně spát a trubka či hadice bude dlouhé roky bezpečně sloužit, aniž by hrozilo nepříjemné překvapení v podobě úniku vody či plynu.

Celokovové hadice pro vodovodní baterie

Jádro nabídky tvoří všem dobře známé hadice pro vodovodní baterie. S jejich pomocí propojíte přívod teplé a studené vody na baterii. Volit můžete z několika délek hadice. Předem se tedy ujistěte, jak dlouhou hadici budete potřebovat. Pozor si dejte i na správný typ závitu. Zakoupit ale můžete v případě potřeby i redukci.

Celokovové hadice pro toalety

Také toalety potřebují přívod vody, díky kterému se po spláchnutí nádržka s vodou znovu napustí. Také v tomto případě platí, že byste měli věnovat pozornost především délce hadice a správnému typu závitu, aby vše pasovalo tak, jak má.

Kovové přívodní hadice k pračkám

Chcete mít jistotu, že přívodní hadice k vaší pračce bude spolehlivě sloužit, ať se děje, co se děje? Merabell nabízí poctivé celokovové přívodní hadice k pračkám, které jsou mnohem bezpečnější a spolehlivější než dnes hojně využívané hadice plastové.

Trubky pro připojení na plyn

Kromě vody je v domácnosti nutné často připojit také plynové spotřebiče. Tento úkol byste vždy měli nechat odborníkovi. To ale neznamená, že byste si nemohli sami koupit potrubí. Ať už jde o zapojení plynového kotle, nebo třeba plynového vařiče, potřebné zboží naleznete v sortimentu značky Merabell na KAMODY.

Proč zakoupit zboží od Merabell právě na KAMODY?

Internetový obchod pro dům a zahradu KAMODY je skvělou volbou, pokud potřebujete kvalitní potrubí značky Merabell. Díky přehledné nabídce e-shopu si můžete z pohodlí domova vybrat přesně ten produkt, který potřebujete. A kdybyste se náhodou zmýlili, při zakoupení on-line máte možnost zboží v původním obalu do 14 dnů vrátit. Kamenné obchody vám takovou službu nabídnout nemusí.

E-shop Kamody.cz má desítky tisíc produktů skladem, doručení je tak rychlé a spolehlivé. S výběrem vám navíc může poradit zkušený personál e-shopu. Využít můžete telefonické spojení, e-mail nebo on-line chat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.