Ruční podávání - uhlí a dřevo

ATMOS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Ruční podávání - uhlí a dřevo

Kotle na uhlí a dřevo s ručním podáváním jsou velmi častým typem kotle, který se volí pro vytápění bytu, domu a také například provozovny. Jejich výhodou je poměrně nízká pořizovací cena. Drahé nejsou ani paliva, mezi které se řadí kusové dřevo i dřevěné pelety, koks a také uhlí černé a hnědé. Dalším plusem kotlů na uhlí a dřevo je jejich vysoká účinnost a snadná obsluha. Pokud tedy hledáte kotel, který bude snadné obluhovat, efektivně vytápět a zároveň bude jeho provozní a pořizovací náklady nízké, jste na správném místě. 

Jsme odborníky na renomované výrobce, především EDILKAMINDAKON, ATMOS a spoustu dalších. Ti mají v naší nabídce nejširší zastoupení, ale najdete tu i další významné značky. Poskytujeme i poradenství, takže Vám odpovíme na všechny dotazy a pomůžeme i s výběrem toho pravého produktu. Nakupte ještě dnes, za ty nejlepší ceny!

© 2004 - 2021 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.