Solární ohřev vody

REGULUS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Solární ohřev vody

Mít solární systém na ohřev vody není dnes už nic neobvyklého. Tento způsob se dá považovat za nejvýhodnější využití solární energie. Solární systémy dělíme do několika kategorií podle toho, jakým způsobem fungují. My se specializujeme na systémy pro ohřev užitkové vody (TUV) v domácnostech, ale i například v bazénech.

Proto, aby celý systém mohl v základu fungovat je za potřebí několik nezbytných součástí. Tou nejdůležitejší a základní je samozřejmě solární kolektor, což je ta velká černá deska, kterou jistě všichni znají. Taková deska se pak umístí na střechu v místě, kde svítí slunce nejvíce a dopadá zde tedy nejvíce slunečního záření. Tím se ohřívá kapalina obíhající v kolektoru, která následně zahřeje vodu v bojleru. V konečné fázi se voda dostane potrubím do kuchyně, koupelny nebo tam, kde ji používáte.

Další součástí je tedy bojler, ve kterém ohřátá voda zůstane do chvíle, než jsme ji připraveni spotřebovat. V místních klimatických podmínkách je potřeba použít do kolektorů nemrznoucí směs, aby byl umožněn celoroční provoz. Tepelný výměník je také nezbytným prvkem, kvůli předání tepla do zásobníku. V neposlední řadě je důležitou částí potrubí, ventily a další příslušenství.

U nás si vyberete ze solárních paketů s nádobous elektrokotlem, a příslušenství. Zabýváme se prodejem prestižních značek jako je PROTHERM, JUNKERS, WILO nebo REGULUS. Rádi Vám i poradíme s výběrem a zodpovíme Vaše dotazy. Vyberte si zboží za bezkonkurenční ceny z pohodlí Vašeho domova.

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.