Termostatické baterie

GROHE
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Termostatické baterie

Termostatická baterie udržuje přesnou teplotu vody po celou dobu vašeho používání. Chrání vás před jakoukoli náhlou změnou v dodávce vody do sprchy apod., takže i když někdo spláchne WC nebo pustí kuchyňskou baterii teplota ve vaší sprše zůstane stejná. Dokáže tedy dokonale redukovat výkyvy teplé a studené vody. Rozhodně by měla mít své místo v každé domácnosti a to hlavně tam, kde je více lidí. Termostatické baterie se dále dělí na umyvadlové, vanové, sprchové, bidetové a také univerzální. Všechny tyto baterie najdete ve zvláštních kategoriích.

Specializujeme se především na špičky na trhu. Mezi takové značky přednostně řadíme GROHE, HANSGROHENOVASERVIS, KLUDI, PAFFONI aj.
 Vyberte si tedy ještě dnes! Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, kontaktujte nás a náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže s výběrem!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.